رئیس سازمان حمل و نقل شهری بروجرد با بیان اینکه در پی افزایش قیمت، نرخ کرایه تاکسی‌ها افزایش پیدا نکرده است گفت: از امروز چهار اکیپ برای نظارت بر عملکرد تاکسی‌ها فعال شده‌اند.

حسن غیاثوند در گفت‌و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد اظهار داشت: در پی افزایش قیمت، نرخ کرایه تاکسی‌ها افزایش پیدا نکرده و تاکسی‌ها و سایر ناوگان حمل و نقل در هر مسیری حق افزایش کرایه را به بهانه گران شدن بنزین ندارند.

وی از فعال شدن چهار اکیپ از امروز بر عملکرد تاکسی‌ها در سطح شهر خبر داد و افزود: از امروز چهار اکیپ برای نظارت بر عملکرد تاکسی ها فعال شده اند و در صورت مشاهده افزایش قیمت تاکسی‌ها و یا سرویس مدارس سریعا برخورد شده و به تعزیرات حکومتی معرفی می‌شوند.

رئیس تاکسیرانی بروجرد عنوان کرد: از چهار اکیپ نظارت بر حمل و نقل، یک اکیپ بر فعالیت سرویس مدارس و سه اکیپ دیگر بر فعالیت تاکسی‌ها نظارت می‌کنند.

غیاثوند بیان کرد: نرخ کرایه اتوبوس، تاکسی، سرویس مدارس و تاکسی‌های اینترنتی تغییری نخواهد کرد و شهروندان در صورت مشاهده افزایش قیمت به بازرسی تاکسیرانی بروجرد اطلاع دهند.

رئیس سازمان حمل و نقل شهری بروجرد به مسافربری‌های شخصی نیز هشدار داد و گفت: از امروز نظارت بر خودروهای مسافربر شخصی بیشتر می‌شود و علی‌رغم این که تاکنون روزانه ۵۰ خودروی مسافربر شخصی به دلیل جابجا کرن مسافران جریمه می‌شدند از امروز این نظارت‌ها بیشتر می‌شود و در صورت مشاهده برخورد خواهند شد.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۱۸۶۰ دستگاه تاکسی و ۱۰۰ دستگاه اتوبوس مسارفان را در بروجرد جابجا می‌کنند.

انتهای پیام/