معاون برنامه ریزی فرمانداری بروجرد گفت: کارخانه لبنیاتی زمانکار بروجرد از امروز مجدد فعال شده است.

احمد گودرزیان در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد اظهار داشت: در شهرستان بروجرد ۲۰ واحد تولیدی غیر فعال وجود دارد که تلاش می شود در سال رونق تولید با رفع مشکلات تعدادی از این واحدها دوباره کار و فعالیت خود را آغاز کنند.

وی افزود: در همین راستا با پیگیری های فراوان و رفع موانع، کارخانه زمانکار که انواع محصولات لبنی مانند شیر، پنیر، ماست، کره، خامه و دوغ را تولید می کرد پس از ۲ سال تعطیلی از امروز فعالیت خود را آغاز کرده است.

معاون برنامه ریزی فرمانداری بروجرد عنوان کرد: ۲ سال پیش این واحد تولیدی به دلیل مشکلات اقتصادی تعطیل شد و تعداد ۲۵ کارگر این کارخانه اخراج شدند که امروز با شروع فعالیت مجدد این واحد تولیدی کارگران کار خود را آغاز کرده اند.

وی با اشاره به تعطیلی برخی از واحدهای تولیدی بیان کرد: امسال پیگیری های لازم برای احیای برخی از کارخانه ها صورت گرفته و تلاش می شود تا کارخانه کاشی جم، سامان کاشی، ماشین سازی و زمانکار وارد مدار تولید شوند که در حال حاضر کارخانه زمانکار احیا شد.

گودرزیان گفت: با توجه به این که ۲۰ واحد تولیدی غیر فعال وجود دارد تلاش داریم تا پایان سال حدود هشت تا ۱۰ واحد تولیدی را احیا کنیم.

انتهای پیام/