امام جمعه بروجرد گفت: برخی از کاندیداها برای این که رای بیاورند تبلغیات وعده های غیر قابل عمل می دهند و هزینه های سنگینی خرج می کنند در حالی که باید کاندیداها با صداقت با مردم صحبت کنند.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت الاسلام سید علی حسینی در دیدار هیئت اجرایی که در دفتر امام جمعه برگزار شد اظهار داشت: یکی از عوامل مهم موفقیت، هماهنگی و وحدت بین مسئولان است که سبب می شود کارها به خوبی پیش رود.

وی افزود: باید معیارهای انتخاب را به خوبی بیان کرد تا انتخابات سالم و با حضور مردم برگزار شود.

امام جمعه بروجرد با تاکید بر نظارت بر تبلیغات عنوان کرد: ضروری است تا نظارت جدی بر تبلیغات صورت گیرد و در این راستا ملاحضه کسی نشود.

وی بیان کرد: متاسفانه برخی از کاندیداها برای این که رای بیاورند تبلغیات وعده های غیر قابل عمل می دهند و هزینه های سنگینی خرج می کنند در حالی که باید کاندیداها با صداقت با مردم صحبت کنند.

امام جمعه بروجرد گفت: مردم باید طبق معیارها رای دهند و افرادی که به دنبال هزینه کردن برای تبلیغات هستند نمی توانند به مردم خدمت کنند.

حجت الاسلام حسینی اظهار داشت: باید تلاش کرد تا افراد شایسته، دلسوز مردم رای بیاوردند تا بتوانند در جهت خدمت به مردم تلاش کنند.

لهراسب چهارمحالی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات بروجرد نیز گفت ۳۰نفر از معتمدین در بروجرد برای هیئت نظارت بر انتخاب شده اند.

وی افزود: در بروجرد و اشترینان هیئت های اجرایی انتخاب واز امروز ۱۰محقق کار تحقیق از ثبت نام شدگان را انجام می دهند.

رئیس هیات نظارت انتخابات بروجرد عنوان کرد: هر کاندید تنها می تواند دو ستاد داشته باشد و هر گونه تبلیغات زودهنگام کاندیداها بررسی و رصد می شود.

چهارمحالی تصریح کرد: دشمن در تلاش است که یا انتخابات برگزار نشود، یا اینکه هرج و مرج در کشور ایجاد کند و یا این که افراد ناصالح وارد مجلس شوند که باید تلاش کرد که با برنامه ریزی و برگزاری یک انتخابات سالم دشمن ناامید شود.

انتهای پیام/