فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا(ع) گفت: جوانان با هوشیاری در مسیر الهی و انقلابی گام بردارند و اجازه ندهند که برخی از اقدامات و توطئه های دشمنان آنان را از مسیر اصلی دور کند.

به گزارش بازتاب بروجرد سردار حسین یکتا در مراسم گرامیداشت شهدای گمنام دانشگاه آزاد بروجرد که در سالن علامه شهیدی برگزار شد اظهار داشت: یادواره های شهدا برای ما کلاس های درس هستند که می توانیم درس شجاعت، ایستادگی، مقاومت و از جان گذشتگی را بیاموزیم.

وی افزود: جایگاه شهدا بسیار رفیع است و پرچم شهدا بالاست و علیرغم همه مشکلات، اما یک ید الهی این نظام را نگه داشته و خون ثارالهی و شهدای دوران دفاع مقدس، درخت انقلاب را آبیاری کرد.

سردار یکتا تصریح کرد: امروز دشمن به اقتدار و قدرت ایران و فرزندان ایران زمین در عرصه های مختلف پی برده است و تلاش دارد تا جوانان ما را از اعتقادات، ارزشها و باورهای دینی دور کند اما جوانان این مرز و بوم راه شهدا را ادامه می دهند و دشمن را در رسیدن به این هدف مایوس می کنند.

فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا(ع) با اشاره به آشوب های اخیر در کشور گفت: دشمن برای این آشوبها برنامه ریزی کرده بود و تدارکاتی دید چرا که پیشرفت و موفقیت ایران در عرصه های مختلف، معادلات دشمن را برهم زده است و علیرغم این که دشمن برای ضربه زدن و رسیدن به نتیجه هزینه های هنگفتی خرج کرده اما به نتیجه نرسیده است.

وی بیان کرد: ملت ایران یک ملت شهادت طلب است و راه شهدا را ادامه می دهند و همچنان در مسیر ترسیم شده گام برمی داریم.

سردار یکتا خاطر نشان کرد: دشمنان متوجه شده اند که رو به زوال می روند و کارشان تمام شده است و انقلاب اسلامی ایران با سرعت در حال حرکت است و پرچم انقلاب نیز بالاست.

فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا(ع) تصریح کرد: خون های زیادی برای این انقلاب ریخته شده و خدا نیز با انقلاب است و امروز باید در مسیر شهدا حرکت کنیم، شهدایی که امنیت را به ارمغان آوردند.

وی با تاکید بر محرومیت زدایی عنوان کرد: تلاش کنیم تا برای محرومیت زدایی گام برداریم و با تلاش خود، غمی را از دل محرومان و نیازمندان بزداییم و تلاش کنیم تا با کارهای پسندیده شهدا را شاد کنیم.

سردار یکتا گفت: جوانان هوشیار باشند و در مسیر الهی و انقلابی گام بردارند و اجازه ندهند که برخی از اقدامات و توطئه های دشمنان آنان را از مسیر اصلی دور کند.

لازم به ذکر است این مراسم به مناسبت پنجمین سال تشییع ۲ شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد با حضور سردار یکتا، سرهنگ سوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد، رئیس دانشگاه آزاد بروجرد و جمعی از مردم و دانشجویان برگزار شد.

انتهای پیام/