دادستان بروجرد گفت: متاسفانه در فضای مجازی برخی از نامزدها و یا هواداران آنها اقدام به توهین و تخریب می کنند که در این راستا پرونده های تخلفاتی تشکیل و مورد بررسی قرار می گیرد.

مهدی محمدی در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد اظهار داشت: با توجه به آغاز تبلیغات انتخابات نامزدهای انتخاباتی، علاوه بر فضای حقیقی در فضای مجازی نیز کانال هایی ایجاد شده که اقدام به تبلیغات می کنند.

وی افزود: متاسفانه در فضای مجازی برخی از نامزدها و یا هواداران آنها اقدام به توهین و تخریب می کنند که در این راستا پرونده های تخلفاتی تشکیل و مورد بررسی قرار می گیرد.

دادستان بروجرد عنوان کرد: تعداد زیادی از پرونده های فضای مجازی مربوط به توهین، نشر اکاذیب و افترا است که ضروری است تا افراد در این زمان حساس انتخابات و تبلیغات، از توهین کردن خودداری کنند.

وی خطاب به نامزدهای انتخاباتی گفت: در این روزهای تبلیغات انتخاباتی، نامزدها و هواداران آنها از ایجاد اختلال در نظم عموم، راهبندان، راه اندازی کاروان های تبلیغاتی خودداری کنند چرا که این موارد جرم محسوب می شود و طبق قانون مورد برخورد قرار می گیرند.

محمدی بیان کرد: نامزدها حتما در مکان های مجاز پوستر و بنرهای تبلیغاتی را نصب کنند و هر گونه اقدام خلاف قانون حتما پیگیری شده و مورد برخورد قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: نامزدهای انتخاباتی قرار است تا با کسب بیشترین آرای مردمی به عنوان نماینده شهر در مجلس حاضر شوند و قانون گذاری کنند و ضروری است در این زمان تبلیغات طبق قانون عمل کنند.

دادستان بروجرد با تاکید بر برگزاری یک انتخابات سالم اظهارداشت: اعضای هیئت نظارت و عوامل برگزاری انتخابات آموزش های لازم را فراگرفته و تلاش داریم تا در روز دوم اسفند ماه یک انتخابات با حضور حداکثری مردم وسالم را برگزار نماییم.

انتهای پیام/