فرمانده انتظامی بروجرد گفت: در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در بروجرد ۲۰ معتاد متجاهر و ۲ نفر از اراذل و اوباش بنام دستگیر شدند.

سرهنگ عزت اله غلامی افزود: با اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی بیش از ۱۹ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف توقیف و یک نفر سارق روکش زن دستگیر و کشف یکدستگاه خودروی سرقتی کشف ۳ باب قهوه خانه متخلف در سطح شهرستان بروجرد پلمپ شد.

وی اظهار داشت: در راستای وظایف ذاتی پلیس و با برنامه ریزی های مستمر به منظور برخورد قاطع با هنجارشکنان ، طرح مذکور  در مقاطع و مکانهای مختلف شهرستان بروجرد به مرحله اجرا درآمد که ماحصل این طرح  کشف و ضبط ۳۶ قلم انواع لوازم خانگی مسروقه ، کشف و ضبط ۳۲۴ عدد چراغ قوه شارژی و ۳۶۰ کیلوگرم گردوی قاچاق فاقد هر گونه مجوز گمرکی بود می باشد.

وی اضافه کرد: طرح های ارتقا امنیت اجتماعی به صورت هدفمند در شهرستان بروجرد ادامه خواهد داشت بیان کرد: در این راستا ۸ نفر از متهمان دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی ، تحت الحفظ تحویل مراجع قضایی شدند.

ضاربان قهرمان کشتی آسیا و جهان در بروجرد دستگیر شدند

سرهنگ غلامی بیان کرد: هفته گذشته قاسمی کشتی گیر به نام و قهرمان آسیا و جهان در یکی از کمپ های ترک اعتیاد بروجرد مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

وی ادامه داد: بعد از ضرب و شتم، این کشتی گیر به کما رفت و در بیمارستان بستری شد.

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: با شناسایی ضاربان طی عملیات پلیسی سه نفر دستگیر و برای سیر پرونده به مقامات قضایی تحویل شد.

منبع:ایرنا