فرماندار بروجرد گفت: عباس گودرزی و فاطمه مقصودی با کسب بیشترین آرا به عنوان منتخبان مردم بروجرد راهی مجلس یازدهم شدند.

به گزارش بازتاب بروجرد عبدالرحیم رحیمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز گذشته از بین ۲۷ نامزد انتخاباتی دو نفر با کسب بیشترین آرا به عنوان منتخبین انتخاب شدند.

وی افزود: عباس گودرزی با کسب ۴۹ هزار و ۱۶۹ رای و فاطمه مقصودی با ۱۷ هزار و ۸۴۹ رای به عنوان نمایندگان مردم بروجرد انتخاب شدند.

فرماندار بروجرد عنوان کرد: همچنین محمدرضا جابر انصاری با کسب ۱۶ هزار و ۵۴۶ رای، محمد ابوالفتحی ۱۶ هزار و ۱۱۸ رای، محبوبی هفت هزار و ۵۵۳ رای، سبزیان پنج هزار و ۱۴۷ رای، ولیپوری سه هزار و ۱۳۹ رای، نیازی دو هزار و ۱۳۸رای به ترتیب بیشترین آرا را کسب کردند.

وی با بیان اینکه بیشترین رای ۴۹ هزار و ۱۶۰ رای و کمترین رای نامزدها ۱۰۹ رای بوده است بیان کرد: تعداد کل برگه های ماخوذه (صحیح و باطل) ۸۷ هزار و ۷۳۰ رای بوده که از این تعداد ۸۲هزار و ۲۲۷ رای صحیح بوده است که طبق قانون هر یک از نامزدها ۲۰ درصد آرا را مسب کند به عنوان نماینده انتخاب می شود.

رحیمی با اشاره به اینکه در همه شعبات بازرسی های منظمی صورت گرفت و هیچگونه تخلف انتخابی در بروجرد گزارش نشده است گفت: انتخابات بروجرد یک انتخابات سالم بود که پس از رای گیری منتخبین مردم انتخاب شدند.

انتهای پیام/