معاون فرماندار بروجرد از استقرار 2 پایگاه پایش کرونا در ورودی‌های بروجرد خبر داد و گفت: ورودی های شهرستان بروجرد کنترل و از ورود افراد مشکوک به کرونا جلوگیری می‌شود.

مسعود فلاح در گفت‌وگو با خبرنگار بازتاب بروجرد اظهار داشت: یکی از برنامه ها برای مقابله با کرونا و جلوگیری از شیوع این ویروس، استقرار پایگاه های سلامت در ورودی های شهرستان بود.

وی افزود: در همین راستا دو پایگاه سلامت در میدان آیت الله بروجردی(ره) و اشترینان برپا شده و در این پایگاه ها هفت نفر از نیروهای هلال احمر، شبکه بهداشت و نیروی انتظامی مستقر شده اند.

معاون فرماندار بروجرد تصریح کرد: سرنشینان خودروها به محض ورود به شهرستان ابتدا توسط دستگاه های تب سنج اندازه گیری شده و در صورت داشتن تب اجازه ورود به شهرستان داده نمی شود.

وی عنوان کرد: در این دو پایگاه سلامت، آمبولانس هایی نیز مستقر شده که در صورت نیاز سریعا افراد در معرض خطر را جابه جا کنند.

فلاح بیان کرد: ورودی های شهرستان بروجرد کنترل و از ورود افراد مشکوک به کرونا جلوگیری می شود؛ خودداری از حضور در مکان های پر ازدحام، رعایت بهداشت فردی و ماندن در خانه می تواند از ابتلا به این بیماری جلوگیری کند.
انتهای پیام/