معاون بهداشت و درمان بروجرد با بیان اینکه روزانه ۱۰ روستا ضدعفونی می شود گفت: هر روز ۲ هزار ماسک و هزار شیشه الکل توزیع می شود.

روح اله رحیمی در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد اظهار داشت: یکی از اقدامات بسیج در مقابله با کرونا، ضدعفونی کردن سطح شهر، مکان های مختلف و روستاها است که روزانه ۱۰ روستای شهرستان بروجرد ضدعفونی می شود.

وی افزود: روزانه دو هزار لیتر آب اکسیژنه در اختیار پایگاه های مقاومت قرار داده می شود که اقدام به ضدعفونی کردن روستاها می کنند.

معاون بهداشت و درمان بروجرد تصریح کرد: هر روز دو هزار عدد ماسک و هزار شیشه الکل توزیع می شود و تلاش داریم تا کمبودهای اقلام بهداشتی جبران شود.

وی عنوان کرد: درمانگاه سپاه بروجرد با پزشکان متخصص و عمومی روزانه در دو شیفت آماده ارائه خدمت به بیماران است؛ هر شب همه خیابانها، پمپ بنزین ها، مکان های مختلف بروجرد توسط بسیجیان ضدعفونی می شود و این کار برای مقابله با کرونا و جلوگیری از شیوع این ویروس ادامه دارد.

رحیمی گفت: از همان روز اول تاکنون بسیجیان آتش به اختیار در صحنه حاضر شده و برای ضدعفونی کردن شهر و روستا و توزیع اقلام بهداشتی همه تلاش خود را به کار گرفته اند.

انتهای پیام/