رئیس اداره صمت بروجرد گفت: طی روزهای آینده یک واحد تولیدی ماسک در بروجرد راه اندازی می شود که تولید ماسک در این شهرستان از 10 هزار به 50 هزار ماسک افزایش می یابد.

حمید آزادبخت در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد اظهار داشت: در حال حاضر چهار واحد تولیدی ماسک در بروجرد فعال بوده و روزانه ۱۰ هزار ماسک تولید می کنند.

وی افزود: با توجه به نیاز مردم به اقلام بهداشتی از جمله ماسک و مواد ضدعفونی، برخی از واحدهای تولیدی اقدام به تولید ماسک و محلول های ضدعفونی کردند تا در دسترس شهروندان قرار گیرد.

رئیس اداره صمت بروجرد تصریح کرد: طی روزهای آینده یک واحد تولیدی ماسک در بروجرد راه اندازی می شود که تولید ماسک در این شهرستان از ۱۰ هزار به ۵۰ هزار ماسک افزایش می یابد.

وی بیان کرد: همچنین دو واحد در بروجرد محلول های ضدعفونی کننده را تولید می کنند که این مواد بهداشتی در داروخانه ها عرضه می شود.

آزادبخت از تشکیل ۴۴ پرونده تخلف در این مدت خبر داد و گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۴۴ پرونده گرانفروشی و احتکار در بروجرد به ارزش بیش از دو میلیارد تومان تشکیل شده و بیش از ۳۰۰ بازرسی صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: در پی تصمیمات گرفته شده از امروز بازار تعطیل خواهد شد اما خبازان، فروشگاه های عرضه کننده مواد غذایی و مغازه هایی که مایحتاج مردم را تامین می کنند باز بوده و تعطیل نمی شود.

رئیس اداره صمت بروجرد اظهار داشت: شهروندان نگران تامین مایحتاج و اقلام ضروری نباشند چرا که این اقلام در همه فروشگاه ها وجود دارد و از امروز سایت هایی در شهرستان فعال می شود تا مردم بتوانند خریدهای مواد غذایی خود را از طریق سایت انجام داده و با پیک درب منزل تحویل بگیرند.

انتهای پیام/