امام جمعه بروجرد گفت: ضروری است که برای جهش تولید، از تولیدکنندگان حمایت لازم صورت گیرد و تولید کنندگان نیز محصولاتی تولید کنند که مورد نیاز باشد.

حجت الاسلام سید علی حسینی در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد با اشاره به شعار سال اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران امسال را سال جهش تولید نامگذاری کردند و همه باید با تلاش برای تحقق شعار سال گام بردارند.

وی افزود: باید توجه داشت که تحقق شعار سال با بنر و سخنرانی محقق نمی شود بلکه تحقق این شعار با مدیریت جهادی امکان پذیر است.

وی با تاکید بر حمایت مسئولان و دولت از تولید کنندگان تصریح کرد: ضروری است که برای جهش تولید، از تولیدکنندگان حمایت لازم صورت گیرد و تولید کنندگان نیز محصولاتی تولید کنند که مورد نیاز باشد.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به جلوگیری از قاچاق کالا گفت: باید مرزها به روی کالاهای غیر ضروری و کالاهایی که نمونه آنها در داخل وجود دارد بسته شود تا بتوان تولید را با جهش پیش برد.

وی بیان کرد: اگر کالایی که مشابه آن در داخل وجود دارد، وارد شود این کار خیانت به تولید است؛ باید مسئولان تلاش کنند تا دغدغه تولیدکنندگان رفع شود و تولیدکنندگان با انگیزه کامل برای تولید تلاش کنند.

انتهای پیام/