معاون فرماندار بروجرد گفت: برای کاهش شیوع کرونا همه مسیرهای گردشگری شهرستان بروجرد بسته شده و اجازه تردد خودروها در این مسیرها داده نمی شود.

مسعود فلاح در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد اظهار داشت: در پی شیوع کرونا اقداماتی برای کاهش این ویروس و حفظ سلامتی شهروندان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: علیرغم همه تاکیدات مبنی بر سفر نرفتن اما برخی این هشدارها را جدی نگرفته و راهی سفر شدند که کنترل ورودی های شهرستان برای ممانعت از ورود خودروهای غیر بومی با همکاری لازم دستگاه ها انجام شد.

معاون فرماندار بروجرد تصریح کرد: هر خودروی غیر بومی که در سطح شهر تردد کند، راهی پارکینگ خواهد شد و جریمه هایی برای این خودروها در نظر گرفته شده که تاکنون تعدادی خودرو در بروجرد به پارکینگ منتقل شده است.

فلاح با اشاره به مسدود شدن مسیرهای گردشگری بروجرد گفت: برای کاهش شیوع کرونا همه مسیرهای گردشگری شهرستان بروجرد بسته شده و اجازه تردد خودروها در این مسیرها داده نمی شود.

وی بیان کرد: کنترل ورودی های شهر همچنان ادامه دارد و از ورود هر گونه خودروی غیر بومی جلوگیری می شود؛ حفظ سلامتی شهروندان و مردم مهمترین هدف است و از شهروندان تقاضا داریم در خانه بمانند و به قطع زنجیره انتقال کرونا کمک کنند.

انتهای پیام/