دبیر قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا در بروجرد گفت: عملیات بزرگ مردمی در جهت رفع آلودگی معابر و خیابان ها در بروجرد با حضور 200 جهادگر برگزار شد.

بهزاد ساطعی در گفت و گو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: عملیات بزرگ مردمی در راستای گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر و خیابانهای بروجرد امروز برگزار شد.

وی افزود: در این عملیات بیش از ۲۰۰ نفر از جهادگران شهرستان بروجرد به همراه یک تیم جهادی از ارتش و آتش نشانی حضور داشتند و اقدام به ضدعفونی کردن معابر و خیابانها کردند.

دبیر قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا در بروجرد عنوان کرد: در این عملیات نیروهای مردمی جهادی در ۳۰ مسیر از شهر قرار گرفته و کار ضدعفونی معابر و مقابله با کرونا را با همه توان انجام دادند.

وی تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون نیروهای جهادگر مردمی و هیات ها و بسیج برای خدمت به مردم در بخش های مختلف از جمله ضدعفونی کردن معابر و خیابانها، تهیه و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده و همچنین تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و غذایی به افراد نیازمند و مبتلا به کرونایی اقدام کردند.

ساطعی بیان کرد: جهادگران در هر جایی که نیاز به حضور باشد، برای خدمت به مردم وارد میدان می شوند و این بار نیز برای مقابله با کرونا در بخش های مختلف شبانه روز در حال تلاش هستند.

انتهای پیام