دبیر قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا گفت: به مناسبت نیمه شعبان با کمک خیرین و هیات های خودجوش مردمی بیش از ۱۰۰۰ پرس غذا و اقلام بهداشتی در بین نیازمندان بروجرد توزیع می شود.

بهزاد ساطعی در گفت و گو با بازتاب بروجرد  اظهارداشت: در پی شیوع کرونا، هیات های خودجوش مردمی و خیرین برای خدمت رسانی در بخش های مختلف ضدعفونی کردن معابر و تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و اقلام غذایی در بین نیازمندان همه تلاش خود را به کار گرفتند.


وی افزود: همزمان با نیمه شعبان این هیات ها اطعام نیازمندان را مد نظر داشتند که در شب نیمه شعبان بیش از ۱۰۰۰ پرس غذا تهیه و در بین نیازمندان توزیع شود که البته علاوه بر توزیع غذا، توزیع اقلام بهداشتی نیز صورت می گیرد.


ساطعی از راه اندازی کاروان شادی به مناسبت نیمه شعبان خبر داد و افزود: با توجه به این که امسال شرایط به گونه ای است که تجمع برای برگزاری جشن های نیمه شعبان امکان پذیر نیست، اما ۱۵ تیم آماده شده اند که همزمان با نیمه شعبان در قالب کاروان شادی در محلات مختلف حضور پیدا کنند و اقدام به پخش سرود، مداحی و پذیرایی نمایند.دبیر قرارگاه مردمی مبارزه با کرونا با اشاره به استمرار ضدعفونی کردن معابر در راستای مقابله با کرونا تصریح کرد: در شهرستان بروجرد برای ضدعفونی کردن، سطح شهر به ۴۶ محله تقسیم بندی شده که به صورت مستمر این محلات ضدعفونی و گندزدایی می شوند و همچنان به همت این جهادگران در هیات های خودجوش این کار تا شکست کرونا ادامه دارد.


ساطعی گفت: روزانه بین ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده در اختیار جهادگران هیات های خودجوش قرار می گیرند که اقدام به ضدعفونی کردن معابر و مکانها می کنند.

انتهای پیام/