یکی آذین بندی می کند، دیگری در حال بسته مواد غذایی برای نیازمندان است، هر کسی ارادت و عشق خود را به گونه ای نشان می دهد.

به گزارش بازتاب بروجرد حضرت مهدی (عج) در ۱۵ شعبان سال ۲۵۵ متولد شد و در حالی که پنج ساله بود، پدرش به شهادت رسید وبه امامت رسید، بنابر مصلحت خداوند غیبت صغری از ۲۶۰ آغاز و به مدت ۷۰ سال طول کشید و غیبت صغری نیز از سال ۳۲۹ هجری قمری شروع شد و همچنان ادامه دارد و با اراده خداوند حضرت ظهور می کند.

نام مهدی عج که برده می شود، امید در دلهای منتظران جوانه می زند، همان که عمری است چشم انتظار ظهورش هستیم تا با آمدنش یک جهان را پر از عدل نماید.

حضرت ولی عصر (عج)، منتقم خون حسین(ع) خواهد آمد و امید  در دلهای مستضعفان عالم خواهد روئید و دنیا را از ظلم ظالمان و کفر کافران پاک می کند.

مهدی جان ماه شعبان که به نیمه می رسد، لحظه ها و ثانیه ها پر از عاشقی می شود، تولد عزیزترینی که همه برای قدم نهادنت بر زمین بی قرار هستند و گوشه گوشه شهر مملو از شور و اشتیاق منتظران است.

دست هایی که برای ظهور تا آسمان بلند می شوند

دنیا در انتظار نجات دهنده عالم است همان که عنوان منجی عالم بشریت را به او داده اند تا قدم بر زمین بگذارد وریشه کفر و ظلم را از ببین ببرد و برای همیشه دلهای مظلومان عالم را امیدوار کند.

این روزها که ظالمان و دشمنان برای اهداف پلید خود دست به هر جنایتی می زنند و دست های آنان به خون هزاران انسان و کودک پاک و بیگناه آلوده شده، فقط ظهور است که می تواند حق انسان های ستمدیده را از ظالمان بگیرد و ریشه های ظلم را در هم بکوبد.

شهر را به شوق آمدنت آذین بسته ایم

این روزها پرچم هایی منقش به نام یا مهدی(عج) بر در و دیوار شهر نقش بسته اند، بنرهایی از سالروز میلاد عزیز فاطمه(س) نصب شده اند و همه نوید رسیدن روزی خاص را بشارت می دهند.

یکی آذین بندی می کند، دیگری در حال بسته مواد غذایی برای نیازمندان است، هر کسی ارادت و عشق خود را به گونه ای نشان می دهد.

غمی که در سینه ها سنگینی می کند

مولا جان چند وقتی است که بیشتر از همیشه دلتنگ شده ایم، انگار ثانیه های زمان را فقط به شوق دیدن و آمدنت سپری می کنیم، هر شب دست به دعا برمی داریم و برای شفای بیماران کرونایی دعای فرج را همزمان با سراسر کشور زمزمه می کنیم.

آقای ما مدتی است دلمان برای قدم زدن در مسجد جمکران، حرم غریب الغربا و حضرت معصومه(ع) تنگ شده است، حال دلهایمان این روزها عجیب گرفته و زائرانی که با شوق زیارت گام برمی داشتند حالا فقط با دیدن صحن و سرای حرم های مطهر اشک می ریزیم و آروز داریم تا بار دیگر در صحن با صفا قدم برداریم.

مولا جان چشم به راهیم، بیشتر از هر زمانی دلمان برای ظهور پر می کشد، دلخوشی هایمان راهی سفر شدن به شهرهای مقدس بود که در این روزهای میلاد با هر قدم در جمکران و حرم های مطهر، ارادت خود را نشان دهیم.

خدمت به افراد نیازمند در جامعه، قلب امام زمان(عج) را مسرور می کند

حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه بروجرد در گفت و گو با سفیرافلاک اظهارداشت: امسال به دلیل مشکل کرونا جشن هایی مانند سال های گذشته که با  حضور پرشور مردم برگزار می شود، برگزار نخواهد شد اما قرار شد که هیات های مذهبی، بسیجیان و جهادگران در بخش های مختلف شهر برنامه هایی را اجرا کنند.

وی افزود: همچنین فردا صبح کاروانی در راستای تبریک به مردم راه اندازی می شود که در سطح شهر برنامه اجرا می کنند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: مهمترین کاری که قلب امام زمان(عج) را مسرور می کند، خدمت به جامعه است خصوصا کمک به اقشار نیازمندان و کسانی که در پی کرونا کسب و کارشان تعطیل شده که باید آنها را دریابیم.

حجت الاسلام حسسنی تاکید کرد: از دولت انتظار داریم این افراد را مورد توجه قرار دهد و کارگران بخش های مختلف، کسبه جزء، دستفروشان و کسانی که کارشان کساد شده باید به آنها کمک شود چرا که این افراد باید شناسایی و حمایت لازم از آنها صورت گیرد.

وی بیان کرد: آن چیزی که امام زمان(عج) را خوشحال می کند، کمک به شیعیان نیازمند و ضعیف است که باید دست آنها را بگیریم تا از این مشکل عبور کنیم.

راه اندازی پویش های مرا دریاب در شبکه های اجتماعی

در آستانه نیمه شعبان کاربران شبکه های اجتماعی با راه اندازی پویشی سراسری با کلیدواژه های #مرا_دریاب و #ادرکنی به استقبال سالروز میلاد منجی عالم بشریت رفته اند.

این کاربران برنامه دعای فرج “الهی عظم البلاء…” که با هدف درخواست تعجیل در فرج حضرت صاحب الزمان(عج) و دعا برای رهایی از ویروس منحوس کرونا که قرار است همزمان در سراسر کشور برگزار شود.

انتهای پیام/