دکتر مقصودی نقش زنان را در جامعه را نقشی محوری دانست و گفت : زنان در جامعه اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و باید به نقش آفرینی های آنان در مسائل مختلف توجه شود. دکتر مقصودی در ادامه نقش زنان در برهه های حساس تاریخی را انکار ناپذیر دانست و گفت : نقش […]

دکتر مقصودی نقش زنان را در جامعه را نقشی محوری دانست و گفت : زنان در جامعه اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و باید به نقش آفرینی های آنان در مسائل مختلف توجه شود.

دکتر مقصودی در ادامه نقش زنان در برهه های حساس تاریخی را انکار ناپذیر دانست و گفت : نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس که شهدایی تقدیم نظام و انقلاب کردند بر کسی پوشیده نیست ؛ از این رو جنگ تحمیلی با حضور مردان و همراهی زنان به پیروزی ختم شد .

وی در نشست صمیمی با نمایندگان بانوان ادارات ، بانوان فرهیخته ، ورزشکاران و … با اشاره به اهمیت جایگاه زن در قرآن نیز تصریح کرد : زنان در اسلام از جایگاه بالایی برخوردار هستند و قرآن به صراحت ا زآن یاد کرده است .

وی در ادامه افزود : در شهرستان بروجرد کارهای خوبی در راستای رفع مشکلات اجتماعی و اقتصادی در دست اجراست که در آینده نزدیک ما حصل آن قابل لمس است .

دکتر مقصودی در ادامه نقش زنان در تکامل جامعه را امری ضروری دانست و گفت : جایگاه و حق زنان و دختران بروجرد بیش از این است و باید با همکاری همه دستگاهها برای رفع مشکلات اجتماعی تلاش کنیم . زنان لرستان و شهرستان بروجرد توانمند بوده و در همه عرصه ها توانسته اند گام های خوبی برای رشد و توسعه کشور بردارند .

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد : زنان پا به پای مردان برای رشد و توسعه کشور در تلاش هستند و در این راه باید زمینه خدمات رسانی به زن فراهم شود .