امام جمعه بروجرد گفت: تیم مذاکره کننده از موضع اقتدار وارد شده است.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد با اشاره به مذاکرات، اظهار داشت: تیم مذاکره کننده از موضع اقتدار و قدرت وارد شد و با توجه به این که ملت ایران پشتیبان آنهاست، در این دوره از مذاکرات، تیم مذاکره کننده برای طرف های مقابل شرط تعیین کرد.

وی افزود: هدف اصلی از مذاکرات، لغو کامل تحریم هاست و خوشبختانه تیم مذاکره کننده دولت سیزدهم در این مذاکرات به خوبی عمل کرده است.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: در بُعد سیاست خارجه، اقتدار و عزت ایران سبب شده تا طرف های دیگر حساب کار دستشان بیاید.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به مناسبت های پیش رو گفت: ۱۶ آذر روز دانشجو نامگذاری شده و از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون جوانان نشان داده اند که نقش مهمی در جامعه دارند که رسیدگی به مشکلات آنها و حل و فصل دغدغه های این قشر ضروری است.

امام جمعه بروجرد گفت: از دیگر مناسبت ها، ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار است که پرستاران با تاسی از پرستار دشت کربلا همیشه یاریگر بیماران بودند خصوصا در ایام کرونا که مدافعان سلامت برای سلامتی بیماران کرونایی همه تلاش خود را به کار گرفتند.

وی با اشاره به تجمعات اخیر و سوءاستفاده آشوب گران افزود: کشاورزان اصفهانی از چندی پیش خواستار رسیدگی به مشکلات در این حوزه بودند ولی برخی از آشوب گران تلاش کردند تا از این فرصت سوءاستفاده نمایند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: دشمن همیشه به دنبال این است که از تجمعات سوءاستفاده کند، به آشوب کشیدن هدف اصلی دشمنان قسم خورده این کشور است که نباید اجازه داد از این فرصت سواستفاده کنند.

حجت الاسلام حسینی خاطر نشان کرد: آنها به دنبال بزرگ نمایی مشکلات هستند که لازم است رسیدگی به مشکلات، توسط مسئولان بررسی شود.

انتهای پیام/