حجت الاسلام حسینی گفت: امروز بیش از هر زمانی، قدرت جبهه مقاومت نمایانگر شده است.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: مذاکرات تیم ایران قدرتمندانه است، امروز ایران از موضع قدرت وارد شده و مرکز جاسوسی اسرائیل در هم کوبیده می شود، ایران با قدرت در مذاکرات حضور دارد و باید در عمل ثابت کنند که راست می گویند.

وی افزود: عربستان به حمایت آمریکا و اسرائیل به یمن حمله کرده است ولی موفق نشدند، در حالی که یمن هیچ سلاح نظامی نداشت اما امروز دارای موشک و پهباد و سلاح موشکی قوی است که عربستان و امارات را تحت فشار قرار داده است و امروز بیش از هر زمانی، قدرت جبهه مقاومت نمایانگر شده است.

امام جمعه بروجرد با اشاره به قیام مردم یزد تصریح کرد: سالروز قیام مردم یزد در هشتم فروردین ۵۷ برای چهلم شهدای تبریز بود که تعدادی نیز شهید شدند و همین تظاهرات شجاعانه مردم بود که رژیم طاغوت را سرنگون کرد.

حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: سالروز رحلت مرجع عالیقدر جهان شیعه آیت اله میرزای شیرازی است که با فتوای خود در تحریم توتون و تنباکو، کمپانی انگلیسی را به زانو دراورد و این فتوا آنقدر عظیم بود که دربار ناصرالدین شاه نیز قلیان ها را شکستند و دشمن بعد از فتوای میرزای شیرازی به نقطه قوت شیعه پی برد.

وی بیان کرد: در چند روز گذشته سه عالم بزرگ را از دست دادیم، عالم مجاهد  ایت اله ری شهری در مقابل آسیب ها ایستاد و مقاومت کرد، متاسفانه برخی از افراد بزدل که نوکری خود را به دشمن ثابت کردند به علما و بزرگان دین فحاشی می کنند و امیدواریم پلیس فتا این افراد را دستگیر کند.

امام جمعه بروجرد با اشاره به شعار سال گفت: امسال را مقام معظم رهبری سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری کردند و دانش بنیان یعنی عمل علم و بنا گذاری مبتنی بر علم و دانش، وقتی می بینیم کارگاه یا کارخانه با شکست روبرو می شود نشانه این است که کار کارشناسی انجام نشده است.

انتهای پیام/