سرهنگ حسنوند گفت: بزرگترین مبارزه با استکبار جهانی، خدمت به مردم است.

به گزارش بازتاب بروجرد سرهنگ احمد حسنوند در جلسه شورای اداری بروجرد اظهار داشت: ۴۳ سال از پیروزی انقلاب می گذرد و فراز و فرودهای زیادی را پشت سر گذاشته ایم و شهدای زیادی تقدیم شدند، در این سالها تحریم ها، فتنه و جنگ تحمیلی رخ داد و امروز مسئولان مشغول خدمت هستند و برای هر میز خدمت ۷۲ شهید تقدیم شده است.

وی افزود: امروز بزرگترین راه مبارزه با استکبار جهانی، خدمت به مردم است، دولتی که امروز مشغول به کار شده، شعارش خدمت به مردم است و خدمت به مردم به نحو احسن انجام شود.

فرمانده سپاه بروجرد تصریح کرد: برای خدمت به مردم مدلی طراحی شده با عنوان قرارگاه در محلات که در محلات قرارگاهی تشکیل شده و به دنبال حل مشکلات مردم و کاهش آسیب اجتماعی است و چون مردمی است، نیاز به پشتیبانی دارد.

حسنوند اظهار داشت: ادارات مستقر در این محلات می طلبد که در جهت حل مشکلات اقدام کنند.

وی با اشاره به کنگره ۶۵۴۴ شهید لرستان افزود: سال آینده این کنگره برگزار خواهد شد و ادارات وظایفی برای تغییر چهره شهر دارند که باید با قوت کار خود را انجام دهند.

در ادامه حجت‌الاسلام سید علی حسینی امام جمعه بروجرد اظهار داشت: در ماه رمضان  درهای رحمت به روی بندگان باز است و در این ماه کارهای نیک افزایش می یابد و رمز کارهای شایسته در این ماه این است که دست و پای شیطان بسته است و استقبال از کارهای عبادی جدی تر است و خداوند عنایت خاصی دارد‌، همچنین دعاهای بندگان در این ماه اجابت می شود.

وی افزود: اگر به خدا توکل شود، خداوند هم در همه کارها کمک می کند و باید اعتقادات را در این ماه افزایش داد.

یحیی عیدی بیرانوند شهردار بروجرد نیز گفت: در بحش امورات عمرانی در شهرداری بروجرد، ۲۰۶ میلیارد تومان پروژه در سه ماهه آخر سال آغاز شده و ۸۰ میلیارد تومان برای نهضت آسفالت قرارداد منعقد شده است.

وی افزود: در سال ۱۴۰۰ سامانه ای شفافیت مالی راه اندازی شد که یکی از اقدامات مهم در شهرداری بوده است.

عیدی بیرانوند تصریح کرد: تلاش و برنامه ریزی هایی صورت گرفته تا بازارچه دائمی صنایع دستی در بروجرد ایجاد می شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فرمانده سپاه بروجرد: