امام جمعه بروجرد گفت:اسرائیل چاره ای جز نابودی ندارد.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه بروجرد اظهار داشت: چندین بار اعلام کردیم که نمایندگان در عزل و نصب ها دخالت نکنند، نمایندگان وظیفه شان قانونگذاری است و سعی کنند در عزل و نصب مدیران دخالت نکنند، مقام رهبری فرمودند هر کسی کار خودش را انجام دهد و بگذارند مدیران کل خودشان در عزل و نصب مدیران تصمیم گیری کنند.

وی با اشاره به لزوم مهار گرانی گفت: مردم نشان دادند در صحنه حضور دارند اما مسئولان کشوری توجه کنند که مهار گرانی از نان شب واجبتر است، دولت تلاش های زیادی را انجام می دهد ولی باید کاری شود که گرانی مهار گردد چرا که مردم قدرت خرید ندارند.

امام جمعه بروجرد با اشاره به روز قدس تصریح کرد: روزی سلاح مبارزات فلسطین سنگ بود و امروز به برکت انقلاب، امام(ره) و حاج قاسم هم پهباد و موشک نقطه زن دارند و اسرائیل چاره ای جز نابودی ندارد.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به روز معلم گفت: شهادت شهید مطهری که عالمی فرهیخته بودند، به نام روز معلم نامگذاری شده و همه ما از شهید مطهری الگو باید بگیریم، پشتکار شهید مطهری ، تقوا، مجاهدت، تالیفات و دلسوزی ایشان بسیار بی نظیر بود و در حد توان همه ما باید روشنگری کنیم.

وی با اشاره به روز کارگر گفت: کارگران تلاش های زیادی انجام می دهند که دیگران از دسترنج آنها استفاده کنند و باید از آنها قدردانی کرد و کارفرمایان باید سنگ تمام بگذارند.

امام جمعه بروجرد با تاکید بر صرفه جویی مصرف آب افزود: این که گفته می شود در بروجرد کلا جلوی برنجکاری گرفته شود، کشاورز باید چکار کند بلکه باید محدود و برنامه ریزی شود نه این که کلا از بین برود، جهاد کشاورزی باید آبیاری را بهینه سازی کند و امسال وضعیت آب خوب نیست و باید صرفه جویی در همه بخشها مد نظر قرار بگیرد.