فرماندار بروجرد گفت:حضور ملت ایران در همه صحنه‌ها نشان دهنده پشتیبانی از ارزشها و ولایت است.

به گزارش بازتاب بروجرد، مسلم مرادی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه بروجرد اظهارداشت: انقلاب اسلامی ایران در دنیا بی نظیر است که پس از سالها تلاش و مجاهدت، این انقلاب به پشتیبانی ملت ایران و به رهبری امام(ره) به پیروزی رسید.

وی افزود: از بدو پیروزی انقلاب، دشمنان توطئه‌های زیادی را طراحی کردند تا انقلاب را از بین ببرند ولی به برکت خون شهدا امسال چهل و چهارمین سال پیروزی انقلاب را با شکوه جشن می‌گیریم.

فرماندار بروجرد بزرگترن دستاورد انقلاب اسلامی ایران را استقلال برشمرد و افزود: امروز ایران اسلامی با استقلال در مسیر پیشرفت و موفقیت حرکت می‌کند و ملت ایران طی این سالها همیشه در همه صحنه‌ها حضور داشته که نشان از پشتیبانی ملت ایران از ارزشها و ولایت است.

مرادی با اشاره به پیشرفت‌های ایران، بیان کرد: ایران اسلامی تولید کننده بزرگترین و مدرن‌ترین سلاح‌های نظامی است و علاوه بر این نیز در عرصه‌های علمی، فناوری، پزشکی، علمی و فرهنگی بسیار خوش درخشیده است و دشمنان تلاش دارند تا واقعیت ها را وارونه نشان دهند.

وی بیان کرد: ملت ایران با تحاد و انسجام به رهبری مقام معظم رهبری در مسیر انقلاب به راه خود ادامه می دهد و نباید اجازه داد که اختلافات سیاسی وحدت را از بین ببرد.فرماندار بروجرد با بیان این که حل مشکلات اقتصادی و معیشتی در دستور کار قرار دارد گفت: دولت سیزدهم برای رفع مشکلات در این بخش‌ها همه تلاش خود را به کار گرفته است.انتهای‌پیام/