امام جمعه بروجرد گفت: ارتباط با چین باعث مایوس شدن غربی ها و رونق اقتصادی ایران خواهد شد .

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهارداشت: روز مبعث بهترین روز و نورانی‌ترین روز برای جامعه بشری است،  ۱۲۴ هزار پیغمبر برای ظهور دین اسلام فرستاده شدند و دین اسلام کامل‌ترین دین خداست که به دست پیامبر(ص) برای سعادت جامعه بشری فرستاده شده است.

وی با اشاره به سالروز قیام مردم تبریز افزود: رهبری بهترین تعبیر را داشتند، قیام تبریز در چهلم شهدای قیام مردم قم بود که رژیم طاغوت را هراسان کرد و مردم تبریز اجازه ندادند خون شهدای قم پایمال شود.

امام جمعه بروجرد با بیان این که اقتصاد مقاومتی در دولت قبلی به خوبی انجام نشده است گفت: طرح اقتصاد مقاومتی توسط رهبری اعلام شد که توسط اقتصاد دانان بزرگ پذیرفته شد ولی متاسفانه در دولت قبلی به خوبی اجرا نشد ولی امروز به برکت دولت انقلابی سیزدهم کارهای خوبی انجام شده و بسیاری از کارخانجات تعطیل و نیمه تعطیل راه اندازی و اشتغال بهتر شده است.

حجت الاسلام حسینی بیان کرد: در شهرستان بروجرد نیز وضعیت اشتغال بهتر است و تشکیل قرارگاه در این زمینه باعث شده برای ۶۸۶ نفر اشتغال ایجاد شود، افراد فارغ‌التحصیل نیز باید به دنبال  کار تولیدی باشند و دولت نیز باید حمایت کند.

وی با اشاره به سالروز عملیات خیبر افزود: در دوران دفاع مقدس از ۳۱ کشور یا بیشتر با رزمندگان اسلام می جنگیدند که سلاح رزمندگان اسلام ایمان و اعتقاد عمیق بود که بر دشمنان غلبه کردند.

خطیب جمعه بروجرد با بیان این که راهپیمایی ۲۲ بهمن در چند سال اخیر زبانزد بود گفت: ملت نشان دادند که تبلیغات دشمن بی اثر است و مردم ایران بصیرت دارند و به دشمن فهماندند که ملت ایران از انقلاب دست بر نخواهند داشت، ملت ایران گرچه مشکلات اقتصادی و معیشتی دارند ولی نشان دادند هیچگاه از انقلاب دلسرد نمی شوند و دوستان انقلاب دلگرم و دشمنان مایوس شدند.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به سفر رئیس جمهور به چین گفت: چین و ایران با آمریکا مشکل دارند و هر دو کشور در تحریم هستیم، ارتباط با چین باعث مایوس شدن غربی ها و رونق اقتصادی ایران خواهد شد و ایران با عضویت در شانگهای می تواند تحریم های دشمنان غربی را خنثی کند.

وی افزود:اخیرا یکی از سایت های آمریکا اعلام کرده ۳۳ میلیون نفر در آمریکا گرسنه و بی خانمان هستند این وضعیت معیشت مردم در امریکا است و از نظر امنیتی سالانه هزاران نفر از اقشار مردم به دست دیگران و پلیس کشته می شود.

انتهای‌پیام/