رئیس ثبت احوال بروجرد با بیان اینکه داشتن شناسنامه عکس دار برای رأی اولی‌ها الزامی است گفت: متولدین دوم اسفند ۱۳۸۰ و قبل از آن می توانند در این دوره از انتخابات شرکت کنند.

علی زراسوند در گفت‌و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد اظهار داشت: مدارک مورد نیاز برای شرکت در انتخابات  شناسنامه و کارت ملی است اما افرادی که به هر دلیلی موفق به دریافت کارت ملی هوشمند نشده اند با شناسنامه هم می توانند شرکت کنند.

وی افزود: شناسنامه های افراد واجد شرایط برای حضور در انتخابات، عکس دار بودن آنهاست و الزامی است که افراد تا قبل از روز رای گیری برای عکس دار کردن شناسنامه اقدام کنند.

رئیس ثبت احوال بروجرد عنوان کرد: متولدین دوم اسفند ۱۳۸۰ و قبل از آن می توانند در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کنند و داشتن شناسنامه عکس دار برای رای اولی‌ها الزامی است و تاکنون بیش از ۹۰ درصد رای اولی‌ها نسبت به عکسدار کردن شناسنامه اقدام کرده اند.

وی با اشاره به کوتاه شدن زمان برای صدور شناسنامه المثنی گفت: با توجه به این که زمان صدور شناسنامه المثنی حدود یک ماه است اما با توجه به انتخابات، افرادی که تاکنون درخواست داده اند ظرف مدت کوتاه و تا قبل از انتخابات برای آنها صادر می شود تا بتوانند در انتخابات شرکت کنند.

زراسوند از ارائه خدمات ثبت احوال در روز انتخابات خبر داد و تصریح کرد: برای ارائه خدمات مورد نیاز به افراد شرکت کننده در انتخابات در روز پنج شنبه و جمعه از صبح تا عصر ثبت احوال بروجرد فعالیت دارد و افراد برای دریافت خدمات می توانند به ثبت احوال مراجعه کنند.

وی اظهارداشت: افراد می توانند با همان کارتهای ملی قدیمی و شناسنامه هم در انتخابات شرکت کنند ولی مهم عکسدار بودن شناسنامه است که توصیه می شود ظرف این چند روز افراد برای رفع مشکلات در این حوزه اقدام کنند.

انتهای پیام/