رئیس ستاد انتخابات بروجرد گفت: با انصراف یک کاندیدای دیگر در بروجرد تعداد داوطلبان به 35 نفر رسید.

حسن بلوریان در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد اظهار داشت: از ۳۶ کاندیدای تایید صلاحیت شده در بروجرد، یک کاندیدا انصراف خود را اعلام کرد و هم اکنون تعداد کاندیداها به ۳۵ نفر رسیده است.

وی افزود: از این تعداد ۳۲ نفر آقا و سه نفر خانم هستند و افرادی که قصد انصراف دارند تا یک روز قبل از رای گیری می توانند انصراف خود را اعلام کنند اما در روز پنج شنبه و جمعه انصراف از نامزدهای انتخاباتی پذیرفته نمی شود.

رئیس ستاد انتخابات بروجرد با اشاره به اختصاص ۲۲ شعبه ویژه خواهران در بروجرد عنوان کرد: در روز رای گیری از تعداد ۲۴۳ شعبه اخذ رای در شهرستان بروجرد ۲۲ شعبه ویژه خواهران در نظر گرفته شده است.

وی گفت: امسال ۲۸۴ هزار نفر در شهرستان واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد ۱۳۹ هزار و ۳۱۷ نفر آقا و ۱۴۱ هزار و ۹۸۸ نفر خانم هستند.

وی با اشاره به تبلیغات کاندیداها تصریح کرد: برخی از نامزدها و طرفداران آنها در مکان های غیر مجاز اقدام به تبلیغات کرده که پوسترها و بنرهای آنها از مکان های غیر مجاز جمع آوری می شود.

رئیس ستاد انتخابات بروجرد خاطرنشان کرد: چهار روز از تبلیغات نامزدهای انتخاباتی باقی مانده و توصیه می شود نامزدهای انتخاباتی قانون تبلیغات را رعایت کنند.

انتهای پیام/