حضور پرشور مردم در پای صندوق های اخذ رای سبب تقویت نظام جمهوری اسلامی و بیعتی دوباره با شهداست.

به گزارش بازتاب بروجرد ، ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد، انقلابی که تحولی عظیم و حیاتی دوباره را برای ایران رقم زد و خون تازه ای از آزادی و استقلال در رگ های ملت ایران جوشید.

تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مردم حق شرکت در هیچ یک از برنامه های سیاسی را نداشتند و روی کار آمدن نمایندگان و مسئولان ارشد توسط خاندان پهلوی و آن هم با اجازه آمریکا انجام می شد.

به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران مردم از همان ابتدا در انتخابات حاضر شدند و حق رای داشتند و این حضور در انتخابات و سهیم شدن در سرنوشت کشور، مهمترین امتیازی بود که جمهوری اسلامی ایران برای ملت به دنبال داشت.

از همان ابتدا ملت ایران در همه انتخابات پرشور حاضر می شدند و به دنیا و بیگانگان نشان می دادند که خودشان برای سرنوشت کشور تصمیم می گیرند و با تک تک آرای آنها، افراد انتخاب می شوند.

این حضور آزادانه در انتخابات ثمره خون شهدایی است که برای پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمنان ایستادند و با مقاومت خود دشمن را وادار به عقب نشینی کردند.

تلاش دشمن برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات

دشمنان از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران برای ضربه به ایران دست به هر کاری زدند، بعد از شکست دشمن پس از هشت سال جنگ تحمیلی، دشمن به خوبی متوجه شد که با جنگ سخت به جایی نخواهد رسید و پس از آن جنگ نرم را برنامه ریزی کرد و امروز تلاش دارد تا از مشکلات در کشور سوء استفاده کند و همین را بهانه ای کند تا مردم حضورشان در انتخابات کمرنگ شود.

این روزها دشمن همه رسانه های خود را به کار گرفته تا مردم را از رای دادن منصرف کند اما نمی داند این ملت همان ملتی است که در تشییع شهادت حاج قاسم دنیا را متحیر کرد، این همان ملتی است که در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه ای دیگر آفرید.

حماسه آفرینی ملت ایران در عرصه انتخابات

ملت ایران در همه انتخابات مختلف حضور پرشوری داشته و با حضور دشمن را ناامید کرده اند، این همان ملتی است که آزادانه و آگاهانه تصمیم می گیرد و در انتخابات با حضور خود بار دیگر برگ افتخاری را بر دفتر پر افتخار ایران اسلامی می افزاید.

شمس الدینی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دنبال تضعیف محور جبهه مقاومت هستند تاسلطه خود را براین منطقه افزایش داده واهداف شوم خود را اجرا کنند و با دخالت درامور داخلی کشور ما ازجمله انتخابات تمام تلاششان را بر عدم حضورمردم در پای صندوق رای گذاشته اند تاعزت، شرف واقتدار ما را درجهان کمرنگ کنند و بتوانند ازاین آب گل آلود ماهی بگیرند.

وی افزود:  دشمن بعد از چهار دهه از عمر انقلاب هنوز این را باور نکردند که مردم ما با وحدت وهمدلی در مواقع حساس پشت سر ولی فقیه همچون کوهی ایستاده و ان شالله خواهند ماند.

ناامیدی دشمن از وحدت و همدلی در انتخابات

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به تشییع بی نظیر حاج قاسم گفت: همگان درتشییع پیکر پاک ومقدس مدافع حرم سردار دلها حاج قاسم سلیمانی دیدند که مردم باهرتفکر، گروه وجناح وحتی کسانی که به هردلیل از وضعیت اقتصادی ناراضی بودند همچون سیل خروشان شرکت کردند و با همین وحدت وهمدلی در راهپیمایی ۲۲بهمن حضورپیدا کردند و توانستند به دنیا پیام بدهند که ما گوش به فرمان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) رهبر حکیم وفرزانه انقلاب هستیم.

وی با تاکید بر حضور پرشور در انتخابات افزود: در آزمون انتخابات بنا به سفارش بزرگان دین ما و وصیت شهدای گرانقدر ما ازجمله شهید حاج قاسم سلیمانی بابصیرت درانتخابات شرکت می کنیم و با انتخاب  افرادی که طبق شاخص های بیان شده از سوی مقام معظم رهبری (مومن، شجاع، استکبارستیز، انقلابی، طرفدار عدالت و داشتن روحیه جهادی) هستند مجلسی قوی و انقلابی را رقم خواهیم زد.

شمس الدینی تصریح کرد: نمایندگان منتخب نیز با الگوپذیری از شهید حاج قاسم سلیمانی با خدمت خالصانه اعتماد مردم را قوی تر کنند و در راستای اهداف انقلاب و خدمت به مردم گام بردارند.

وی خاطرنشان کرد: ما در کشوری زندگی می کنیم که آزادانه درانتخابات شرکت کرده و افراد مورد اعتماد خود را مستقیما به مجلس می فرستیم و این به معنی واقعی  مردم سالاری دینی است.

کارشناس و تحلیلگر مسایل سیاسی اظهارداشت: همانگونه که حضرت امام (ره) فرمودند مجلس در راس امور است، سرنوشت چهارسال کشور را ما خودمان انتخاب می کنیم و با انتخاب فردی لایق می توان درتصمیم گیری های کلان کشور تصمیمی اخذ شود که از هرلحاظ به نفع جامعه باشد و کسی که دراین انتخابات شرکت نکند عملا خودرا از این گردونه حذف وسرنوشت خود را به دیگری واگذار می کند.

انتخاب افراد اصلح برای تشکیل مجلسی قوی

وی افزود: با حضور پرشور در انتخابات و انتخاب افراد اصلح می توان مجلسی قوی تشکیل داد که در راستای قانونگذاری و دیگر اقدامات بتوانند به درستی اقدام کنند.

 شمس الدینی با اشاره به این که حضور در انتخابات یک وظیفه شرعی است عنوان کرد: هر رای ما در صندوق اخذ رای تیری است به سمت دشمنان و سبب تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می شود و نباید فراموش کنیم برای به ثمر رسیدن این انقلاب چه عزیزانی جان شیرین خودرا فدای انقلاب کردند.

حالا دو روز تا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده و روز به روز شور تبلیغات انتخاباتی بیشتر می شود، نامزدهای انتخاباتی تلاش کردند تا از همین ابتدا صداقت را سرلوحه کارهای خود قرار دهند و از وعده های دروغ و غیر عملی که سبب بی اعتمادی مردم می شود جدا خودداری کنند.

ملت ایران این بار نیز می آیند و در عرصه انتخابات با هر رای خود دشمن را ناامید می کنند و نشان می دهند در راه شهدا و اهداف انقلاب، محکم ایستاده اند.

انتهای پیام/