فرماندار بروجرد گفت: ۱۷ نامزد انتخاباتی در بروجرد شماره حساب شفافیت مالی تبلیغات را افتتاح کردند و اکنون تنها ۱۰ نامزد از ۳۶ نامزد در صحنه تبلیغات هستند.

به گزارش بازتاب بروجرد عبدالرحیم رحیمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تا این لحظه ۳۶ نفردر بروجرد برای رقابت یازدهمین دوره انتخابات حضور دارند البته یک نامزد تغییر حوزه داده و به بروجرد آمده و یک نامزد درخواست تغییر به شهر دیگر را دارد که اگر مورد موافقت صورت گیرد تعداد نامزدها به ۳۵ نفر می رسد.

وی افزود: هر نامزد انتخاباتی دو ستاد برای خواهران و دو ستاد برای برادران در اختیار دارد اما در صورتی که در مکان های غیر محاز اقدام به تبلیغات کند برخورد می شود.

فرماندار بروجرد از جمع آوری ۵۰ بنر غیر مجاز خبر داد و عنوان کرد: این تعداد بنر در مکان های غیر مجاز نصب شده بودند که توسط نیروها جمع آوری شدند.

وی بیان کرد: از تعداد ۳۶ نامزد انتخاباتی در حوزه بروجرد تنها ۱۰ نامزد در صحنه تبلیغات بوده و ستاد دارند و مابقی حضور ندارند.

رحیمی با اشاره به بازکردن حساب شفافیت مالی تبلیغات تصریح کرد: از تعداد ۳۶ کاندید در بروجرد تاکنون ۱۷ نامزد اقدام به بازکردن حساب شفافیت مالی تبلیغات کرده اند و مابقی اقدامی در این راستا انجام نداده اند.

وی گفت: روزانه به طور مستمر تیم ویژه ای از ستادهای انتخاباتی بازدید می کند و ضروری است نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها طبق قانون تبلیغات عمل کنند.

انتهای پیام/