رئیس تعزیرات حکومتی بروجرد گفت: 3 پرونده تخلف گران‌فروشی و احتکار در بروجرد تشکیل‌شده و با افرادی که بخواهند اقدام به احتکار و یا گران‌فروشی مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک کنند، به‌شدت برخورد می‌شود.

صادق جوانمرد در گفت‌وگو با خبرنگار بازتاب بروجرد اظهار داشت: در پی شیوع ویروس کرونا، متأسفانه برخی اقدام به احتکار و یا گران‌فروشی ماسک و محلول‌های ضدعفونی‌کننده کردند که در این راستا گشت‌هایی برای نظارت بیشتر در نشر به کار گرفته‌شده است.

وی افزود: در همین راستا تاکنون سه پرونده تخلف گران‌فروشی و احتکار در بروجرد تشکیل‌شده و با افرادی که بخواهند در این زمینه اقدام به احتکار و یا گران‌فروشی مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک کنند، به‌شدت برخورد می‌شود.

رئیس تعزیرات حکومتی بروجرد تصریح کرد: با اخلال گران بازار برخورد می‌شود و توصیه می‌شود افرادی که با سلامت مردم سروکار دارند، مواد موردنیاز از قبیل ماسک، مواد و محلول‌های ضدعفونی‌کننده را در دسترس مردم قرار دهند.

جوانمرد گفت: با توجه به نیاز به ماسک، یک واحد تولیدی فعالیت خود را با تولید روزانه سه هزار ماسک در بروجرد آغاز کرده که امیدواریم بخشی از نیاز بازار را بتواند تأمین کند.

وی بیان کرد: شهروندان هرگونه گران‌فروشی را اطلاع دهند تا سریعاً رسیدگی لازم انجام شود.

انتهای پیام/