فرمانده انتظامی بروجرد گفت: ۴۱ واحد صنفی متخلف و سفره خانه های سنتی و باشگاه های ورزشی پلمپ شد.

به گزارش بازتاب بروجرد، سرهنگ عزت اله غلامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پاسخ به مطالبات شهروندان بروجرد و به منظور ارتقا امنیت اجتماعی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا طرح ارتقا امنیت ظرف ۴۸ ساعت گذشته با تمام توان و بهره گیری از نیروهای تلاشگر صف و ستاد در تمامی سطوح شهرستان به مرحله اجرا در آمد که در این راستا ۴۱ واحد صنفی متخلف مانند سفره خانه های سنتی و باشگاه های ورزشی پلمپ شد.

وی افزود: همچنین از فعالیت ۷۴ واحد صنفی در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا جلوگیری و ملزم نمودن مالکان مغازه ها به بستن این گونه اماکن شد.

فرمانده انتظامی بروجرد تصریح کرد: جمع آوری ۲۳ جام قلیان، کشف ۸۲ هزار نخ سیگار قاچاق خارجی، کشف یه هزار و ۳۹۶ عدد مواد محترقه، دستگیری ۱۳ نفر سارق، کشف ۹۰ متر کابل برق، توقیف ۳۸ دستگاه خودرو و ۵۳ دستگاه موتورسیکلت متخلف و دلالت به پارکینگ، کشف ۲۵۰ کیلوگرم گردوی قاچاق، دستگیری بیش از ۱۰ نفر معتاد متجاهر و تحویل آنها به کمپ های ترک اعتیاد از دیگر اقدامات این طرح در بروجرد بود.

وی بیان کرد: موضوع امنیت و سلامت اخلاقی و جسمانی جامعه، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان در اولویت است.

سرهنگ غلامی گفت: ایجاد جو روانی امنیت و آرامش در جامعه در گرو تلاش مضاعف دستگاه قضایی و امنیتی و سایر دستگاهها بوده که در این میان نیروی انتظامی همواره پیش قراول تامین امنیت در سطح جامعه است و با هنجارشکنان در همه زمینه ها برخورد قانونی داشته که نتیجه آن را در افزایش سطح رضایت شهروندان می توان مشاهده کرد.

انتهای پیام/