معاون فرماندار بروجرد گفت: 5 واحد صنفی متخلف در شهرستان بروجرد پلمپ شد

احمد گودرزیان در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد اظهار داشت: در راستای شیوع ویروس کرونا، برای جلوگیری از انتشار بیشتر این ویروس مقرر شد که روز گذشته کلیه صنوف شهرستان به جز صنوفی که مایحتاج ضروری مردم را تامین می کنند، تعطیل شود.

وی افزود: در همین راستا اطلاع رسانی به همه واحدهای صنفی صورت گرفت و قرار شد که تا قبل از ساعت ۱۸ عصر همه این واحدها تعطیل شود.

معاون فرماندار بروجرد تصریح کرد: عضر روز گذشته بازدیدی از سطح شهر صورت گرفت که بسیاری از صنوف اقدام به بستن مغازه های خود کرده بود ولی متاسفانه برخی توجهی نداشته و تمکین نکردند که در این راستا پنج واحد صنفی پلمپ شد.

وی عنوان کرد: قبل از پلمپ نیز اخظارهای مورد نیاز ارائه شد اما باز هم توجهی صورت نگرفت که در نهایت منجر به پلمپ این واحدها شد.

گودرزیان با اشاره به جمع آوری دستفروشان گفت: روز گذشته شهرداری با کمک نیروی انتظامی برای جمع آوری دستفروشان اقدام کردند که این امر در سه راه جعفری و خیابان شهدا انجام شد و بیش از ۹۰ درصد دستفروشان به این موضوع توجه کردند.

وی خاطرنشان کرد: خبازان، سوپرمارکت ها، فروشگاه های عرضه کننده مواد غذایی، مغازه های عرضه کننده مواد پروتئینی مانند قصابی و مرغ فروشی ها باز است.

معاون فرماندار بروجرد اظهار داشت: همچنین تاکنون پنج باشگاه ورزشی و یک خانه استیجاری نیز در بروجرد پلمپ شد؛ همه این اقدامات برای کاهش شیوع کرونا و برای حفظ سلامت مردم است و شهروندان حتما در منزل بمانند تا شیوع این ویروس کاهش یابد.

انتهای پیام/