رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد گفت: بیش از ۱۰ سفره خانه، خانه استیجاری و باشگاه ورزشی در بروجرد پلمپ شد.

حجت اله یارمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار بازتاب بروجرد اظهار داشت: در پی شیوع کرونا اعلام شد که از تجمع در محل های مختلف و واحدهای صنفی جلوگیری شود.

وی افزود: در این راستا کمیته نظارت بر اماکن عمومی در بروجرد تشکیل و در سه شیفت روزانه بر اماکن عمومی نظارت و بازرسی می کنند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد تصریح کرد: روزانه به طور متوسط بین ۷۰ تا ۱۵۰ بازرسی صورت می گیرد که در برخی از بازرسی ها تذکرات و اخطارهای لازم داده می شود و در صورت عدم اجرا، پلمپ می شوند.

یارمحمدی گفت: تاکنون بیش از ۱۰ سفره خانه، خانه استیجاری، باشگاه ورزشی پلمپ شده است و هر مکانی که سبب تجمع افراد شود پلمپ خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه صنوف همکاری لازم را در این راستا داشته اند تصریح کرد: در این بازرسی ها بسیاری از صنوف و صاحبان این واحدها همکاری داشته و تعداد اندکی همکاری نداشتند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد افزود: اقدامات لازم با هدف حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بوده که این برنامه همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/