به گزارش بازتاب بروجرد عصر روز شنبه ۱۰ آبان ماه مردم و مسولین شهرستان بروجرد در واکنش به توهین رئیس جمهور فرانسه به پیامبر اکرم (ص) با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در فضای باز ناحیه مقاومت شهرستان برگزار گردید.حجت الاسلام علوی مهر مدیر حوزه علمیه امام صادق (علیه السلام) در این مراسم اظهار داشت: […]

به گزارش بازتاب بروجرد عصر روز شنبه ۱۰ آبان ماه مردم و مسولین شهرستان بروجرد در واکنش به توهین رئیس جمهور فرانسه به پیامبر اکرم (ص) با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در فضای باز ناحیه مقاومت شهرستان برگزار گردید.
حجت الاسلام علوی مهر مدیر حوزه علمیه امام صادق (علیه السلام) در این مراسم اظهار داشت: توهین و جسارت به پیامبر اکرم (ص) سابقه از زمان حیات ایشان دارد، زمانی که توان مقابله با منطق حضرت را نداشتند متوسل به توهین و جسارت می شدند.

وی افزود: دشمنان اسلام چشم دیدن اسلام عزیز را ندارند ، خصوصا بعداز پیروزی نظام جمهوری اسلامی و این پیوستن به دین اسلام چشم آنها را کور کرده است.
در تحقیقات خودشان پیش بینی کردند در سال ۲۰۶۰ جمعیت مسلمانان اروپا در انگلستان و فرانسه به ۷۰ درصد خواهد رسید.از این رو دست به عمل خبیث و زشت و توهین میزنند.

مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) عنوان کرد: دشمنان اسلام برای جلوگیری از انتشار اسلام راهی جز توهین ندارند، استکبار جهانی برای منحرف کردن اذهان امت اسلامی با اینکه عواقب این کار را میدانند اما توهین میکنند. اما بدانند که با اراده الهی ،با ظهور وجودنازنین امام عصر آینده روشن است.

وی تصریح کرد: وظیفه مسلمانان در دوبخش دولت و مردم این است که دولت های اسلامی به پاخیزند ، الحمدلله حکومت اسلامی ما با فرمایشات حضرت آقا اثرات مثبت خود را در جهان اسلام داشت.

حجت الاسلام علوی مهر افزود: یکی از فواید توهین این مردک این است که بار دیگر نبی اکرم (ص) جهانی شد، چشم ها و توجهات دنیا به نبی اکرم (ص)دوخته شد و باعث معرفی بیشتر نبی اکرم (ص) خواهد شد.