شجاعی، معاون عملیات ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: ارتقای امنیت پایدار در محلات شهری و روستایی، هدف اصلی گشت های رضویون در بروجرد است.

سرهنگ غلامرضا شجاعی در گفت و گو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: بسیج محلات در بخش های مختلفی فعالیت می کنند که یکی از برنامه های بسیجیان در محلات، گشت های رضویون با هدف ارتقای امنیت پایدار و مقابله با ناامنی است.

وی افزود: بسیجیان برادر در پایگاه های مقاومت به صورت اکیپ های چند نفره در سطح محلات شهری و روستایی گشت هایی را انجام می دهند.

معاون عملیات ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: این برنامه به صورت مستمر برگزار می شود که در مناسبت های مختلف این طرح در قالب رزمایش اجرا می گردد.

شجاعی با اشاره به رصد امنیت و جلوگیری از سرقت ها اضافه کرد: با اجرای این طرح از بسیاری سرقت ها جلوگیری می شود به طوری از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرستان بروجرد چندین دستگاه خودرو و موتور سیکلت مسروقه، سلاح گرم و سرد، ماسک های قاچاق و برخی از اقلام دیگر با اجرای این طرح کشف و ضبط شده است.

وی بیان کرد: بسیجیان در راستای اجرای این طرح بعد از کشف اقلام و وسایل نقلیه، کشفیات را تحویل نیروی انتظامی می دهند تا اقدامات بعدی در این زمینه صورت گیرد.