گودرزی، نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مواضع آیت الله یزدی همواره مقوّم جهت انقلاب بود و نقش عالم بزرگ در مبارزات علیه طاغوت بسیار برجسته است.

به گزارش بازتاب بروجرد به نقل از سفیر افلاک عباس گودرزی با اشاره به رحلت آیت الله یزدی اظهار داشت: در هر انقلابی ممکن است افرادی در اوایل انقلاب روحیه، نگاه و عملکرد انقلابی داشته باشند اما در گذر زمان و نیمه راه نگاه و عملکردشان تغییر کند اما آیت الله یزدی از جمله افراد بزرگی بودند که قبل از انقلاب و در مبارزات علیه طاغوت و همچنین در پیروزی انقلاب نقش بسیار مهمی را ایفا نمودند و همواره ثابت قدم ماندند.

وی افزود: در دوران انقلاب و پس از آن با وجود این که در مسئولیت های مهمی حضور داشتند اما این جایگاه ها باعث نشد که تحت الشعاع جاذبه های دنیوی قرار گیرد و همچنان در مسیر مشخص حرکت می کردند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایشان در دوران انقلاب همواره جهت گیری انقلابی را حفظ کردند و مواضعشان در جهت انقلاب بود و دلسوز مردم و نظام بودند.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین ویژگی های بارز آیت الله یزدی این بود که ثبات قدم داشتند و در این سالها هیچگاه از مواضع انقلابی خود عقب نشینی نکرده و تغییر جهت ندادند و همواره در مسیر امام(ره)، ولایت و رهبری حرکت می کردند.

انتهای پیام