حجت الاسلام حسینی گفت: مردم در 9 دی پایبندی به آرمانها و ارزشها را نشان دادند و با حضور خود دشمن را مایوس کردند.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در مراسم بزرگداشت ۹ دی اظهار داشت: مردم هوشیار و با بصیرت ایران اسلامی در ۹ دی حماسه بزرگی آفریدند که نشان دهنده بصیرت و دینداری آنها است.

وی افزود: از هفت ماه قبل از انتخابات رسانه های غرب خطی را دنبال کردند و همین مسیر را متاسفانه عده ای فریب خورده و همسو با غربی ها در داخل کشور پیش گرفتند، افرادی که سالها برای نظام تلاش کرده بودند اما چون خودسازی نکرده بودند فریب دشمن را خوردند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: بعد از چند ماه آشوب توسط آشوبگران در مقابل نظام و ولی فقیه که از خرداد تا ۹ دی کشور را به آشوب کشیدند، در د یماه سال ۸۸ خون مردم به جوش آمد و از نظام و ولایت فقیه پیروی و حمایت کردند.

حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: در روز ۹ دی مردم حماسه ای بزرگ آفریدند و باید این روز برای همیشه گرامی داشته شود چرا که مردم با حضورشان ضربه محکمی به دشمن زدند و ثابت کردند که مردمی بصیر هستند و هرگاه پای نظام و ولایت فقیه درمیان باشد و دین و ارزشها تهدید شود همه مردم آماده جان فشانی هستند.

وی با اشاره به سالروز شهادت سردار سلیمانی افزود: سردار سلیمانی را به خوبی نشناختیم، این مرد خیلی بزرگ است و حقیقت دین را خوب فهمید و عمل کرد به طوری که شهید سلیمانی عاشقانه از ملت های مظلوم دفاع کرد و فقط مدافع حرم و ایران نبود بلکه برای نجات جامعه جهانی با داعش جنگید.

امام جمعه بروجرد خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی چه در زمان جنگ تحمیلی و چه بعد از آن مردان بزرگی را تربیت کرد و دشمن بداند که بعداز شهادت سردار سلیمانی، شهید فخری زاده و دانشمندان و بزرگان کشور باعث متوقف شدن پیشرفت ایران نخواهند شد.

انتهای پیام/