شنیده ها حاکی از وضعیت بسیار پیچیده در یکی از ادارات شهرستان بروجرد دارد.

به گزارش بازتاب بروجرد و به نقل از یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود از وضعیت قابل تأمل در یکی از ادارات شهرستان بروجرد خبر داد.

این منبع آگاه با بیان اینکه ریاست این اداره سرگرم ساخت و ساز دو ساختمان شخصی خود است گفت: وی هر روز ساعت ۷ صبح در محل اداره حضور خود را اعلام و دنبال کارهای شخصی خود رفته و ساعت ۲ بعد از ظهر نیز برای درج خروج خود به اداره تحت مدیریت خود سرکی می کشد.

اما داستان به همین جا ختم نمی شود ، ضعف مدریریتی و سوء استفاده اداره کل استان از این وضعیت موجب شده که طی دوسال تعداد ۲ دستگاه خودروی سازمانی این اداره را که نقش مهمی در خدمات رسانی به شهروندان بروجردی ایفا می کردند را به مرکز استان منتقل کند و هم اکنون این اداره با حجم بالای کار هیچ گونه خودروی سازمانی در اختیار نداشته و کارمندان جهت انجام امورات از خودروی شخصی یا آژانس های مسافرتی استفاده می کنند.

قضیه تا آنجا پیش رفت که مدیر کل استانی این اداره طی نامه ای خواستار رصد عملکرد رئیس اداره به مدت ۲ ماه از اسفندماه ۹۸ تا فروردین ماه سال جاری شد و نتیجه آن حضور ۹ روز کاری در اسفند ماه ۹۸ و ۶ روز کاری در فروردین ماه سال جاری بود یعنی ریاست این اداره طی ۲ ماه تنها ۱۵ روز در اداره ی تحت مدیریت خود حضور یافته بود ، البته دلیل اصلی آن اعمال جریمه ۷۸۰ میلیونی و پلمپ ساختمان توسط شهرداری بروجرد بابت تخلفات ساخت و سازهای تجاری و مسکونی ریاست اداره بود که وی جهت رفع این مشکلات به طور مرتب راهی تهران می شدند.

این منبع موثق در ادامه به ارسال نامه ای به مدیرکل استانی این اداره و تشریح وضعیت مدیریتی فعلی پرده برداشت و افزود : در اردیبهشت ماه سال جاری طی مکاتباتی مراتب تخلفات پی در پی و ضعف مدیریتی ریاست فعلی این اداره اعلام شد و با تصمیم ریاست اداره کل استان قرار بر این شد که فرد دیگری جهت جایگزینی معرفی و ریاست فعلی برکنار گردد و حتی از طریق فرمانداری فردی جهت تصدی ریاست اداره ی مزبور معرفی گردید و مورد موافقت مدیر کل استانی این اداره واقع شد ، ولی در عین ناباوری با فشار های یکی از نمایندگان مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ، این مهم صورت نپذیرفت و ریاست فعلی دوباره ابقاء شد و این داستان ادامه یافت .

حتی در مواردی شاهد جابجایی نیروهای این اداره توسط مدیر کل استانی بدون اطلاع ریاست اداره بودیم ، تا انجا که حتی تا چند وقت از جابجایی کارمند خود بی خبر بود.

وی در پایان افزود : این اداره با وجود پتانسیل های بالا و نیروهای کارآمد از لحاظ سنجه های کیفی در استان در جایگاه ۹ قرار گرفته است که خود گویای زوایای پنهان در این رتبه ی پایین است.