خادمی گفت: تکمیل پروژه های نیمه کاره استان در اولویت است و امسال 140 پروژه به بهره برداری می رسد.

به گزارش بازتاب بروجرد سید موسی خادمی در دیدار با امام جمعه بروجرد با بیان اینکه ۱۴۰ پروژه امسال به بهره برداری می رسد، اظهار داشت: در استان لرستان چندین طرح نیمه تمام وجود دارد که به جای کلنگ زنی پروژه های جدید، تکمیل طرح ها و پروژه های نیمه تمام دنبال می شود که تعدادی از این طرح ها در شهرستان بروجرد واقع شده اند.

وی با اشاره به آزادراه خرم آباد، بروجرد، اراک افزود: این پروژه قرار بود بهمن ماه امسال تکمیل شود که به دلیل برخی از مشکلات انجام نشد اما برنامه ریزی شده تا با تلاش های لازم این پروژه در اردیبهشت ماه آینده تکمیل شود.

استاندار لرستان با بیان این که کرونا معیشت بسیاری از افراد را تحت تاثیر قرار داده است، عنوان کرد: بخشی از مردم لرستان زیر خط فقر هستند و این موضوع با شیوع کرونا گسترش یافته اتا جایی که قشر متوسط نیز به سمت خط فقر حرکت کرده و به شدت آسیب دیده اند که در این راستا از ظرفیت خیرین استفاده شده است.

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا وزارت کشور طرحی برای ساماندهی خیرین در نظر گرفته و متولی این کار در استانهای مختلف مشخص شده که بر اساس آن تمامی اقدامات خیرین از یک کانال عبور می کندو علاوه بر کمک رسانی در زمینه شناخت و ساماندهی نیازمندان بسیار موثر است.

انتهای پیام/