حسنوند گفت: سه هزار بسته معیشتی توسط سپاه ناحیه بروجرد در ماه مبارک رمضان رد بین نیازمندان توزیع شد.

سرهنگ احمد حسنوند در گفتگو با خبرنگار بازتاب بروجرد با اشاره به برگزاری رزمایش های کمک مومنانه اظهار داشت: به مناسبت ماه مبارک رمضان سه هزار بسته مواد غذایی به ارزش هر بسته ۲۵۰ هزار تومان تهیه شده که در مجموع ۷۵۰ میلیون تومان برای تهیه این تعداد بسته هزینه شده است.

.وی افزود: همچنین در ماه مبارک رمضان تا کنون تعداد ۴۰ عدد کارت هدیه ۱۰۰ هزارتومانی جمعا به ارزش ۴ میلیون تومان و همچنین ۲ عدد جهیزیه به ارزش ۴۰ میلیون تومان و یک عدد کمک جهیزیه به ارزش ۱۰ میلیون تومان به نوعروسان نیازمند اهدا گردید.

سرهنگ حسنوند گفت: در فروردین نیز تعداد ۳۸۸ بسته هرکدام به ارزش ۲۵۰ هزار تومان جمعا به ارزش ۹۷ میلیون تومان و تعداد ۱۲۰ بسته البسه ارزش هرکدام ۶۰۰ هزار تومان و جمعا ۷۲ میلیون تومان و یک کمک جهیزیه به ارزش ۴ میلیون تومان و تعداد ۱۵۵ عدد کارت هدیه۱۰۰ هزار تومانی جمعا به ارزش ۱۵میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بین نیازمندان توزیع گردید.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون ۹۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کمک های مومنانه در قالب بسته های معیشتی، جهیزیه ، البسه و کارت هدیه بین نیازمندان شناسایی شده توسط حوزه ها و پایگاههای مقاومت توزیع گردید.