سردار کشکولی گفت: حضور پرشور ملت ایران در انتخابات، راه نفوذ دشمن را مسدود می کند.

به گزارش بازتاب بروجرد به نقل از سفیر افلاک سردار مرتضی کشکولی اظهار داشت: مشارکت مردم در انتخابات، مصداق واقعی مردم سالاری دینی است، وقتی حکومت پهلوی سرنگون شد، انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام(ره)، حضور مردم و جانفشانی شهدا به پیروزی رسید و حق تصمیم گیری به خود ملت برگشت که ملت ایران خودشان با حضور در صحنه، برای سرنوشت کشور تصمیم گیری نمایند.

وی افزود: مردم، حضور در انتخابات و مشارکت در عرصه سیاسی را به وسیله انقلاب به دست آورند که در این سالها در عرصه انتخابات با حضور خود حماسه خلق کردند و باید توجه داشت که حتی یک رای هم در سرنوشت و تصمیم گیری کشور بسیار اثرگذار است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه حضور ملت ایران در عرصه انتخابات سبب اقتدار کشور می شود، تصریح کرد: حضور گسترده ملت ایران سبب عزت و اقتدار کشور می شود و مردم با آرای خود، فرد اصلح را انتخابات می کنند.

سردار کشکولی عنوان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران یک کشور مقتدر منطقه ای است و علیرغم توطئه های دشمنان، هر روز بر اقتدار و سربلندی این کشور اضافه می شود.

وی بیان کرد: دشمن در تلاش است تا مردم را با توطئه و ترفندهایی از نظام جدا کند اما ملت ایران در این سالها نشان دادند که همیشه در صحنه حضور دارند و دشمن را برای رسیدن به این اهداف ناکام می گذارند چرا که مردم هیچگاه از نظام جدا نخواهند شد و دشمن نمی تواند هیچ غلطی کند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر حضور پرشور در انتخابات خاطرنشان کرد: حضور ملت ایران در پای صندوق های رای، راه نفوذ دشمن را می بندد و در این ایام ملت با بصیرت ایران اسلامی به جنگ روانی دشمن توجهی ندارند.

انتهای پیام/