سردار کشکولی گفت: ملت ایران فارغ از جناح ها در انتخابات مشارکت کردند و با انتخابی آگاه رای دادند.

به گزارش بازتاب بروجرد به نقل از سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه بروجرد اظهار داشت: مردم با حضور و رای انتخاباتی نشان دادند که ارتقای سیاسی پیدا کردند و درگیر جناح ها نشدند.

وی افزود: امروز در شرایطی انتخابات با شکوه رخ داد که حال آمریکا بسیار بد است و در بدترین وضعیت به سر می برند به طوری که متوجه شدند تحریم ها و تهدیدها بر روی ایران اثرگذار نیست اما از سوی دیگر وضع رژیم صهیونیستی از آمریکا بدتر است و در جنگ ۱۲ روزه مشخص شد که بسیار درمانده و خسته شده و اوضاع و احوال خوبی ندارند؛ در واقع استکبار، نتیجه تلاش و جنایت های خود را امروز می بیند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه شکاف سیاسی اصلاح طلب و اصوالگرا در داخل فرو ریخت، گفت: ملت ایران فارغ از این جناح ها در انتخابات مشارکت کردند و رای دادند و قطعا در آینده انسجام و وحدت ملی ایجاد خواهد شد که پشتوانه اقتدار ملی باشد.

سردار کشکولی عنوان کرد: دولت جوان حزب الهی روی کار آمده و مجلس هم انقلابی است، این دو سبب شده است تا یک هماهنگی در فکر و راهبرد ایجاد شود و مانعی وجود ندارد و همه باید با اتحاد باشیم البته گفتمان مقاومت در داخل رای آورد و معنی این است که پیروزی های حاج قاسم را در منطقه دیدند و مردم به همان گفتمان در داخل رای دادند که دشمن را به تکاپو انداخت تا قبل از روی کار آمدن دولت جدید، اقدامی برای توافق انجام دهد.

وی با اشاره به تشکیل دولت اسلامی بیان کرد: تشکیل دولت اسلامی شرایط را برای تمدن سازی فراهم می کند و همه باید با وحدت و همدلی در این راستا تلاش کنیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر سبک زندگی اسلامی ایرانی تصریح کرد: امروز بهترین فرصت است که سبک زندگی اسلامی ایرانی را که خواسته رهبری است، در دستور کار قرار دهیم و مطالبه شود، این سبک زندگی به روش ایجابی باشد و رهبری در گام دوم هفت توصیه داشتند که یکی از آنها سبک زندگی اسلامی ایرانی است و فرصتی است که از دولت و مجلس این سبک را مطالبه نماییم.

سردار کشکولی عنوان کرد: باید در راستای اشتغالزایی و تولید اقدامات جدی صورت گیرد و هماهنگونه که مردم در هشت سال دفاع مقدس برای خنثی کردن توطئه ها و فتنه ها در صحنه بودند امروز باید برای گسترش اقتصاد مقاومتی در صحنه باشند.

وی بیان کرد: یکی از اهداف انقلاب، تعلیم و تربیت دانش آموزان و نوجوانان است البته در جنگ هشت ساله و در این سالها جوانان به خوبی در مسیر انقلاب حرکت کردند اما تعلیم و تربیت جوان تراز انقلاب فرصتی است که در این دولت و مجلس هماهنگ اقدام شود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: وحدت و همدلی بین مردم یکی از مطالبات است و مردم به دوگانگی و تفرقه پشت کردند و جذب حداکثری باید دنبال شود، امروز دولت باید کارآمدی را در کف میدان نشان دهد.

سردار کشکولی خاطرنشان کرد: استقلال سیاسی و فرهنگی را در این دوره باید پررنگ تر کنیم و نگاه به بیرون از کشور قطع شده است.

وی با اشاره به فضای مجازی بیان کرد: فضای مجازی امروز باید چالش های جامعه را شناسایی و برجسته کند و راهکار را از خود مردم در فضای مجازی طلب نماید، دوره تحول بنیادین است و فرصت طلایی است که باید با یک نقشه راه منسجم و منظم دنبال کرد و همه باید دولت را کمک و همراهی کنند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر رعایت اخلاق در جامعه اظهار داشت: امروز جامعه نیاز به اخلاق دارد و در گام دوم انقلاب برای یک زندگی اسلامی ایرانی، باید اخلاق را تبیین کرد و در دستور کار باشد.

انتهای پیام/