عضو کمیسیون عمران مجلس از اینکه رئیس سازمان برنامه و بانک مرکزی نسبت به تأمین ارز نهاده‌های دامی و علوفه که در گمرک مانده‌اند، پاسخگو نیستند انتقاد کرد.

به گزارش بازتاب بروجرد غلامعلی کوهساری عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه، ۴ مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری اظهار داشت: نمایندگان در برابر تمام ملت مسئول بوده و حق اظهارنظر دارند، لذا اتفاقاتی که در حال حاضر در کشور درباره شیوع کرونا و قطعی آب و برق افتاده مشکلات بسیاری را به همراه آورده است.

وی افزود: علیرغم تلاش کادر درمان، تذکرات جدی با مدیران وزارت بهداشت داشته و خواستار پاسخگویی آنها به دلیل کاشه ظرفیت پذیرش بیمارستان‌های گلستان شدم زیرا بیماران کرونایی هم اکنون در کف بیمارستان خوابیده‌اند اما آنها پاسخگو نیستند و عدم کنترل ورود و خروج به استان‌ها و همچنین قطعی آب و برق مزید بر علت شده است. 

عضو کمیسیون عمران در مجلس تصریح کرد: رئیس سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی باید نسبت به تأمین ارز نهاده‌های دامی و علوفه که در گمرک مانده‌اند، پاسخگو باشند.

وی از اینکه قیمت هر پاکت سیمان که به ۱۱۰ هزار تومان رسیده است، انتقاد کرد و گفت: هنوز ساخت و سازهای لازم در پی زلزله‌های گذشته انجام نشده است و اگر بنیاد مسکن نظارت خود را دقیق نکند، قیمت میلگرد نیز افزایش می‌یابد. 

انتهای پیام/ 

  • منبع خبر : فارس