گودرزی گفت:مراسم رسمی تبدیل شیروان به بخش بعد از ابلاغ رسمی انجام می شود.

به گزارش سفیر افلاک عباس گودرزی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بعد از پیگیری های لازم شیروان بروجرد از روستا به بخش ازتقا یافته اما قرار شد به صورت رسمی اعلام شود که با توجه به این که سلسله مراتب ابلاغ نشده و تا راسما ابلاغ نشود برنامه ای اجرا نخواهد شد،در اولین فرصت پس از اعلام رسمی با حضور مسئولین یک مراسم در خور شانی در شیروان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به کلینیک دکتر زرینکوب بروجرد گفت: در سفر وزیر بهداشت به استان و افتتاح تعدادی از طرح های درمانی،بنده حضور نداشتم اما هفته قبل دو میلیارد تومان برای خرید چیلر اختصاص یافت، همچنین سیستم گرمایشی و سرمایشی نصب و مبلغی برای خرید تجهیزات داده شده که بجز محوطه سازی همه قست ها تکمیل هستند.

گودرزی بیان کرد: فضای ساختمانی مرکز درمانی دکتر زرینکوب صد درصد تکمیل شده و مقرر شد ملزومات اداری خریداری و به بهره برداری برسد و بنا بر این است خدمات به صورت کامل به مردم ارائه شود .

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: علاوه بر این نیز تجهیزات درمانی غربالگری سرطان مستقر شده و با تامین نیرو انسانی فعالیت خود را آغاز می کند که تلاش می شود در حوزه درمانی قدم هایی برداشته شود و داشتن دانشکده علوم پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی از مطالبات این شهرستان است.

انتهای پیام/