گودرزی، معاون فرماندار بروجرد گفت: نگاه تخصصی در شوراها عامل موفقیت است و طبق قانون برای پیشبرد اهداف شورا گام بردارند.

محمد علی گودرزی در گفت و گو با بازتاب بروجرد با اشاره به آغاز فعالیت شورای ششم اظهار داشت: از امروز فعالیت شوراهای شهر و روستا آغاز می شود و منتخبین مردم در ششمین دوره انتخابات شوراها رسما وارد میدان خدمت می شوند.

وی افزود: یکی از مهمترین اقدامات و راهکارهای موفقیت شوراها این است که از مسائل سیاسی دور شده و طبق قانون و مقررات به وظایف خود عمل کنند.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بروجرد نگاه تخصصی در شورای شهر را الزامی برشمرد و گفت: اعضای شورا باید با نگاه تخصصی برای اجرای مصوبات و برنامه ها اقدام نمایند تا بتوانند در این عرصه موفق باشند.

گودرزی با تاکید بر هماهنگی و اتحاد اعضای شورای شهر بیان کرد: تفاهم، همدلی، اتحاد و همکاری در پیشبرد اهداف شورای شهر، حرف اول را می زند و در صورت دو دستگی و اختلافات در شورا، بی نظمی و مشکلات رخ می دهد.

وی با اشاره به انتخاب شهردار خاطر نشان کرد: اگرچه در فضای مجازی و به صورت غیر رسمی صحبت از انتخاب سرپرست شهرداری شده اما امروز و در اولین جلسه، سرپرست و یا شهردار انتخاب و معرفی می شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بروجرد گفت: فعالیت شوراهای روستا نیز از امروز آغاز می شود که امیدواریم شوراها بتوانند در آبادانی شهرها با ارائه برنامه ها و اجرای کار تخصصی، موفق شوند.

انتهای پیام/