گودرزیان، فرماندار بروجرد گفت: 205 بیمار کرونایی در بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) بستری است.

احمد گودرزیان در گفت و گو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: با توجه به پیک جدید بیماری کرونا و افزایش مبتلایان این بیماری، متاسفانه هم اکنون ۲۰۵ بیمار کرونایی در بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) بستری و تحت درمان قرار دارند.

وی افزود: طی بازدیدی که از بیمارستان صورت گرفت، سن افراد بستری شده کاهش یافته و اغلب جوانان بودند که لازم است همه شهروندان رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک را مورد توجه قرار دهند.

فرماندار بروجرد با اشاره به همکاری اصناف تصریح کرد: ضروری است تا همه افراد خصوصا اصناف در این شرایط کمک کنند تا این پیک مهار شود و با توجه به این که تنها مشاغل گروه یک مجاز به فعالیت می باشند، این اصناف نیز باید با رعایت دستورالعمل ها مشغول به کار شوند.

گودرزیان با تاکید بر رعایت نکات بهداشتی در هیات های عزاداری عنوان کرد: عزاداری ها باید در محیط های باز باشد تا از شیوع بیماری جلوگیری شود، همچنین در ایام تاسوعا و عاشورا دستجات عزاداری نباید حرکت کنند تا ازدحام جلوگیری گردد.

وی بیان کرد: همه باید تلاش و همکاری نمایند تا بتوانیم زنجیره کرونا را قطع کنیم چرا که متاسفانه روزانه تعداد زیادی مبتلا و خانواده های زیادی عزیزان خود را با این بیماری از دست می دهند که در صورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی می توان بیماری را مهار کرد.

انتهای پیام/