سرهنگ حسنوند، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: در مرداد ماه امسال، 4 میلیارد تومان کمک مومنانه در بین نیازمندان بروجرد توزیع شد.

سرهنگ احمد حسنوند در گفت و گو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: کمک های مومنانه با هدف کمک به خانواده های آسیب دیده از کرونا، از ابتدای شیوع این بیماری آغاز شده و همچنان ادامه دارد که در قالب بسته های معیشتی، بهداشتی، کارت هدیه، جهیزیه، غذای گرم و موارد دیگر است.

وی افزود: طی یک ماه گذشته سه هزار و ۹۳۵ بسته معیشتی تهیه گردید  که برای هر بسته ۲۶۰ هزار تومان هزینه شد و در مجموع برای این تعداد بسته معیشتی بالغ بر یک میلیارد تومان هزینه شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تصریح کرد: همچنین در مرداد ماه امسال پنج سری جهیزیه، جمعا به ارزش ۳۹ میلیون تومان، ۱۰ عدد کارت هدیه به ارزش دو میلیون تومان و دو هزار و ۲۰۰ بسته بهداشتی تهیه شده که برای بسته های بهداشتی در مجموع دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان هزینه شده است.

سرهنگ حسنوند گفت: از دیگر اقدامات انجام شده در راستای کمک به خانوارهای نیازمند، تهیه و توزیع غذای گرم است که در مرداد ماه ۱۰۳ هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم با رعایت پروتکل های بهداشتی تهیه و توزیع شده که برای این تعداد غذای گرم سه میلیارد و ۱۰۵ میلیون تومان هزینه شده است.

وی بیان کرد: همچنین در این مدت در بخش های دیگری از کمک مومنانه، بیش از ۵۷ میلیون تومان به نیازمندان کمک شده که در مجموع در یک ماه گذشته چهار میلیارد و ۲۲۸ میلیون تومان در قالب کمک مومنانه در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا توزیع شده است.

انتهای پیام/