گودرزیان فرماندار بروجرد گفت: روزانه ۳۵ بیمار کرونایی در بیمارستان های بروجرد بستری می شود.

احمد گودرزیان در گفتگو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: روند ابتلا به کرونا همچنان صعودی است و در حال حاضر روزانه حدود ۳۵ بیمار کرونایی در بیمارستان های بروجرد بستری می شود و هم اکنون بیش از ۲۵۰ بیمار کرونایی در بیمارستانها هم اکنون تحت درمان قرار دارند.

وی تصریح کرد: با توجه به تکمیل بیمارستان آیت اله بروجردی(ره)، بخش هایی از بیمارستان های شهید چمران و کوثر نیز برای بستری بیماران کرونایی اختصاص یافته است.

فرماندار بروجرد عنوان کرد: به دلیل افزایش شمار بیماران کرونایی، تمهیداتی از جمله تجهیز بخشی از مرکز درمانی زرین‌کوب در میدان بهشت در دستور کار قرار گرفته تا این مرکز به عنوان مرکز درمان سرپایی بیماران کرونایی با بیش از ۶۰ تخت در اختیار بیماران قرار گیرد .

وی با اشاره به افزایش مراکز واکسیناسیون کرونا در بروجرد گفت: تلاش‌هایی صورت گرفت تا برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در مراکز واکسیناسیون و همچنین تسریع در این روند، مراکز تجمیعی افزایش یابد که در حال حاضر پنج مرکز تجمیعی مشغول به فعالیت هستند.

فرماندار بروجرد خاطر نشان کرد: این هفته نیز بجز مشاغل گروه یک، مابقی مشاغل تعطیل بوده که با توجه به شرایط شیوع این بیماری می طلبد که همه شهروندان پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند و از حضور در اجتماعات خودداری کنند.

انتهای پیام/