گیوه کی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: 15 میلیارد تومان برای طرح توسعه مجموعه ورزشی کارگران بروجرد هزینه می شود.

عبدالعلی گیوه کی در گفت و گو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: تا پایان امسال مجموعه ورزشی کارگران بروجرد، کامل ترین مجموعه ورزشی غرب کشور خواهد که هم اکنون طرح توسعه در این مجتمع در حال اجرا می باشد.

وی افزود: طرح توسعه این مجموعه ورزشی از سال ۹۷ آغاز شد که کل فضای ورزشی ۵٫۵ هکتار می باشد و در این مرحله محوطه سازی دو هکتار در حال انجام می باشد که بالغ بر ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد تصریح کرد: همچنین زمین چمن مصنوعی این مجتمع به وسعت ۵۰۰ متر بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و سالن مسقف چند منظوره بازی های رزمی به وسعت ۷۲۰ متر پیشرفت ۸۰ درصدی دارد که تا پایان سال همه این مجموعه تکمیل خواهد شد.

گیوه کی با اشاره به امکانات این مجتمع گفت: سالن فوتسال، استخر، سالن ورزش های رزمی، چمن مصنوعی بخشی از امکانات این مجتمع می باشد که برای اجرای طرح توسعه ۱۵ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که تاکنون ۹ میلیارد تومان از این مبلغ تخصیص یافته است.

انتهای پیام/