سرهنگ حسنوند گفت: مرکز مشاوره و خدمات درب منزل کرونا در بروجرد راه اندازی شد.

سرهنگ احمد حسنوند در گفت و گو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: سپاه شهرستان بروجرد از ابتدای کرونا تاکنون در بخش های مختلف ارائه خدماتی از جمله ضدعفونی مکانها و معابر، اعزام تیم های بسیج پزشکی، طرح شهید سلیمانی و کمک مومنانه را در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: در همین راستا مرکز مشاوره تلفنی و خدمات درب منزل برای بیماران کرونایی توسط سپاه بروجرد راه اندازه شده که خدمات مشاوره ای، مراقبتی و حمایتی را ارائه می دهد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تصریح کرد: این برنامه همزمان با گام پنجم طرح شهید سلیمانی در مرکز استان و برخی از شهرهای استان از جمله بروجرد راه اندازی شده که خدمات مذکور از ساعت هشت صبح تا ۲۴ شب از طریق شماره تلفن ۴۲۶۱۰۵۵۳ به شهروندان داده می شود.

سرهنگ حسنوند خاطر نشان کرد: در اجرای این طرح اگر خانواده هایی مشکلات معیشتی داشته باشند پس از تماس با این مرکز، شناسایی و مورد حمایت قرار می گیرند.

وی با اشاره به تلاش سپاه و بسیج برای کاهش و زدودن مشکلات و رنج بیماران کرونایی گفت: سپاه و بسیج در همه ایام خدمتگزاری مردم را افتخار می داند و در این روزهای سخت کرونا تلاش می کند تا از راه های مختلف بتواند رنج بیماران کرونایی و اقشار آسیب دیده از کرونا را کاهش دهد.

انتهای پیام/