مهرافزون، مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: 5 هزار کلاس اولی در بروجرد، سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند.

محمد مهر افزون در گفت و گو با خبرنگار بازتاب بروجرد اظهار داشت: با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا، اقدامات لازم و تمهیداتی در نظر گرفته شده که در صورت حضوری و یا غیر حضوری، آموزش های مورد نیاز به دانش آموزان ارائه شود.

وی افزود: تلاش شده تا برخی از مشکلات غیر حضوری بودن سال گذشته امسال برطرف شود البته همچنان روستاها و مدارسی در حاشیه شهرها با اینترنت و یا ابزار لازم برای دسترسی به کلاس های مجازی با مشکلاتی مواجه هستند.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده همه دانش آموزان از طریق حضوری، غیر حضوری، درسنامه، سی دی آموزشی و سایر اقدامات، دروس مورد نظر را فرا خواهند گرفت و هدف اصلی این است که دانش آموزی از تحصیل بازنماند.

مهرافزون با اشاره به کمبود معلم گفت: در برخی از رشته ها و تخصص های دروس کمبودهایی وجود دارد که از طریق دانشگاه فرهنگیان و سایر اقدامات برطرف می شوند.

وی با اشاره به آمار کلاس اولی های بروجرد افزود:  امسال بیش از پنج هزار نوآموز وارد پایه اول ابتدایی می شوند که سال گذشته تعدادی از نوآموزان برای پایه اول اقدام نکردند و امسال ثبت نام در این پایه را انجام داده اند که این تعداد دانش آموز وارد مدرسه می شوند.

انتهای پیام/