گودرزیان، فرماندار بروجرد گفت: کلینیک جدید بستری موقت بیماران کرونایی در بروجرد افتتاح شد.

احمد گودرزیان در گفت و گو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونا و افزایش موارد بستری در بیمارستان، برنامه ریزی برای ایجاد یک مرکز بستری موقت در بروجرد در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا کلینیک دکتر زرینکوب برای این برنامه مد نظر قرار گرفت و بلافاصله تجهیزات مورد نیاز در این مرکز مستقر گردید و با افتتاح این مرکز از امروز در اختیار بیماران کرونایی قرار می گیرد.

فرماندار بروجرد تصریح کرد: این مرکز برای بستری موقت بیماران کرونایی راه اندازی شده و بیمارانی که شرایط بهتری دارند می توانند روزانه با مراجعه به این مرکز خدمات درمانی و دارویی از قبیل سرم و یا تجویز سرم و دارو را دریافت و در منزل بستری شوند.

گودرزیان عنوان کرد: این کلینیک با ظرفیت بیش از ۶۰ تخت آماده شده تا در اختیار بیماران کرونایی قرار گیرد و از ازدحام بیماران در بیمارستانها برای دریافت خدمات سرپایی جلوگیری نماید.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر بیمارستان آیت اله بروجردی(ره)، بخش هایی از بیمارستان شهید چمران و کوثر برای بستری بیماران کرونایی اختصاص داده شده و با توجه به شیوع گسنترده این بیماری می طلبد که شهروندان بیش از گذشته نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی توجه داشته باشند.

انتهای پیام/