پناهی، رئیس اداره بیمه سلامت بروجرد گفت: خدمات پزشک خانواده در بروجرد توسط 30 پزشک متخصص و عمومی انجام می شود.

احمدعلی پناهی در گفت و گو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: در شهرستان بروجرد بیش از ۱۳۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند که از این تعداد ۴۶ هزار نفر دارای دفترچه رایگان هستند.

وی افزود: تاکنون این افراد خدمات درمانی را فقط در بیمارستان های دولتی دریافت می کردند اما در راستای اجرای طرح پزشک خانواده، ۳۰ پزشک عمومی و متخصص در بروجرد انتخاب و بیمه شدگان برای دریافت خدمات درمانی می توانند به این پزشکان مراجعه نمایند.

رئیس اداره بیمه سلامت بروجرد تصریح کرد: هر پزشک در این طرح حدود ۷۵۰ نفر از بیمه شده ها را تحت پوشش دارد که خدمات لازم را ارائه می دهد.

وی با اشاره به تعرفه خدمات در طرح پزشک خانواده بیان کرد: در این طرح هزینه ویزیت پزشک برای هر نفر شش هزار تومان است و در صورت نیاز به بررسی بیشتر توسط متخصص، پزشکان به متخصصان مورد نظر این افراد را ارجاع می دهند.

پناهی با اشاره هزینه های کرونا برای بیمه شدگان سلامت گفت: بیمه شدگان بیمه سلامت با مراجعه به بیمارستان های دولتی می توانند خدمات مورد نیاز را دریافت کنند به طوری که در صورت بستری بیمه شده در بیمارستان به علت کرونا تا ۹۰ درصد هزینه ها پرداخت می شود.

انتهای پیام/